Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa veľký 3 izbový byt s dvomi loggiami v krásnej zelenej a tichej lokalite na Galbavého ulici v Dúbravke. Bytový dom sa nachádza hneď vedľa dúbravských lesov s turistickými chodníkmi vedúcimi na Devínsku Kobylu a po širokom okolí.

Náš ponúkaný byt pozostáva z troch obytných izieb, kuchyne, veľkej haly, samostatného WC a samostatnej kúpeľne a nachádza sa na 6 nadzemnom podlaží v 12 podlažnom dome. Byt má okrem veľkej výmery bytu aj dve loggie a to z východnej aj západnej strany, čiže presvetlenie bytu je po celý deň veľmi vysoké.

Rozloha bytu je presne podľa LV 76,93m2.  K bytu treba ešte pripočítať dve loggie, ktoré majú spolu výmeru 8,58m2 loggii. K bytu prináleží aj pivničná kobka v suteréne domu o výmere 1,97m2.

Byt prešiel určitou modernizáciou v roku 2003, ktorej rozsah bol vo výmene všetkých prvkov krátkodobej životnosti. Bola vymenená kuchynská linka, bezpečnostné vchodové dvere, plávajúca podlaha v celom byte, dlažba vo WC a kúpeľni, keramické obloženie v kúpeľni a plastové okná. V byte sú vymenené stúpačky vody.

Dom je kompletne zateplený a vnútorné priestory zmodernizované.

Mesačné náklady na byt sú 200,-eur/mes./ 2 osoby

NÁZOR MAKLÉRA:

Bytový dom sa nachádza v lokalite v blízkosti lesov a dodáva obyvateľom rôzne športové, turistické možnosti vyžitia. Byt je orientovaný na východnú a západnú stranu, na ktoré má aj postavené obe loggie. Zo západnej strany sú krásne pohľady na dúbravské lesy a celú Tavarikovú kolóniu a z výhodnej strany pohľad na Kamzík.

 

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z rozhľadne na Devínskej Kobyly, ak je teda dobrý výhľad. Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.
Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

 

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha