Kompletná inzercia bytu:

https://www.dubrawareal.sk/nehnutelnosti/plnohodnotny-15-izbovy-byt-v-tichej-lokalite-pri-dubravskych-lesoch/

PRI SERIÓZNOM ZÁUJME DOHODA MOŽNÁ!

Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. , mobil: 0917 052 310 ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov pôdorysne plnohodnotný 1,5 izbový byt na Hanulovej ulici v Dúbravke. Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý sa dal pôvodným majiteľom do užívania po kolaudácii v roku 30.05.1973 a je orientovaný na západnú stranu, čiže svetla a slnečných lúčov hlavne po obede až do večera je dostatok. Z okien máte príjemný výhľad na dúbravské lesy.

Byt sa nachádza na 3/3 poschodí a má presnú výmeru 38,97m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka s výmerou 1,2m2. Z obývačky je vstup na veľkú loggiu s výmerou 7,56m2.

Bytový dom je vynovený, zateplený, boli v ňom vymenené všetky vertikálne a horizontálne rozvody vody, plynu, elektriky. Samozrejmosťou je nová vstupná brána.

BYT:

  • Obývacia izba…………17,75m2
  • Izba………………………..7,87m2
  • Kuchyňa………………….5,06m2
  • Chodba……………………3,12m2
  • Kúpeľňa………………….2,67m2
  • WC…………………………1,30m2
  • Kobka …………………….1,20m2

Byt je pôdorysom 1,5 izbový, čiže žiadna prerábka kuchyne do obývačky a z kuchyne NIE je vytvorená spálňa. Zo vstupnej chodby sa vchádza do obývačky, z nej do kuchyne a cez kuchyňu do spálne.

Byt je vhodný na kompletnú modernizáciu. Jeho výhodou je výhľad na dúbravské lesy a svetelnosť od obedňajších hodín až do večera.

V byte sú prípojky UPC, Telekom, Orange a SWAN.

Mesačné poplatky:

  • Správca………100,-euro/mesiac
  • Elektrika………16,-euro/mesiac
  • Plyn……………..19,-euro/štvrťrok

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Bytový dom sa nachádza na začiatku Dúbravky a v jej príjemnej lokalite. Západná orientácia bytu ponúka ticho a krásny výhľad na vzdialene lesy.

Kompletná občianska vybavenosť je do 10min peši. Po úpravách bytu to bude pre nového majiteľa krásne bývanie a ja tento byt môžem iba ODPORÚČAŤ!

Pred domom je vždy voľné miesto na parkovanie.

BYT JE BEZ TIARCH a KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, ČIŽE OBHLIADKA PRE VÁS KEDYKOĽVEK !

 

INFORMÁCIA O OKOLÍ:

Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z Devínskej Kobyly. Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.

Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

ZÁVER:

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha