KOMPLETNÁ INZERCIA BYTU s viacerými fotkami na firemnom webe:

https://www.dubrawareal.sk/nehnutelnosti/2-izbovy-byt-v-centre-ruzinova-s-bezbarierovym-vstupom-z-ulice-az-do-bytu-kompletne-zariadeny-k-okamzitemu-byvaniu 

 

Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o., mobil: 0917 052 310 ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa dispozične dobre riešený 1 izbový byt na Jadrovej ulici v tichej časti Ružinova. Bytový dom a byt je orientovaný na východnú stranu. Byt nachádza na 3/7 podlaží (2/6 poschodí) a veľkou výhodou tohto domu je, že sa dostanete do bytu bez bariérovým vstupom z ulice výťahom priamo až do tohto bytu.

BYT:

Byt ma podľa LV výmeru presne 43,3m2, čiže ide o väčší jedno izbový byt. Byt bol kompletne obnovený a zrekonštruovaný v roku 2005. Sú v ňom vymenené všetky vertikálne a horizontálne rozvody vody a plynu. Plastové okná sú vo výbornej kondícii a v nepoužitom stave aj keď boli menené 26.08.2005. V byte je položená plávajúca podlaha  Egger Greentec 7mm, a v kuchyni, kúpeľni a chodbe položená dlažba. Chodba má tiež nadštandardné rozmery a ponúka miesto na možné veľké vstavané skrine alebo prípadne stolček so stoličkami a odkladacími vytrínami. Vchodové dvere sú bezpečnostné.

Po dohovore s majiteľom sme sa dohodli, že v byte ostáva všetko okrem lampy, kresla, televízora a HIFI veže všetko ostatné, čo je vidieť aj vo foto dokumentácii. Byt je po kúpe skvelou nehnuteľnosťou k okamžitému bývaniu novým majiteľom alebo k okamžitému využitiu na využitie podnájmu bez ďalších finančných výdavkov.

V kúpeľni je osadená vaňa a veľkou výhodou kúpeľne je veľké okno, čiže priestor kúpeľne vždy vyvetraný bez vlhkosti.

 

ROZMERY BYTU:

-obývačka……….5,72 x 3,80 = 22,00m2

-chodba………….2,30 x 4,40 = 10,12m2

-kuchyňa………..3,77 x  1,86 =  7,01m2

-chodbička……. 2,35 x 1,28 =  3,00m2

– WC………………..0,80 x 1,00 = 0,80m2

-kúpeľňa………….1,32 x 1,28 =  1,7m2

-pivničná kobka pod bytom na medziposchodí

 

POPLATKY BYT/MESIAC

  • 100,-eur
  • Elektrika 11,-eur
  • Plyn 20,-eur/quartal

 

 DOM:

Bytový dom sa nachádza v dobrej lokalite v bratislavskej časti Ružinov. Dom je kompletne zaservisovaný, zateplený, má zaservisovanú strechu, nový elektronicky vchod a osadený nový moderný výťah, ktorý robí z domu bez bariérový, pretože výťah je použiteľný priamo od chodníka a vyvezie vás až k dverám vášho bytu.

Výhodou je tiež pivničná kobka, ktorá je hneď na medziposchodí pri byte.

Dom je postavený v slepej ulici, čiže rušnosť a mobilita áut minimálna a len pre rezidenčných obyvatelov.

 

OKOLIE:

Vedľa domu park OSTREDKY, pokojná lokalita, parčíky a samá zeleň, v blízkosti domu spoje MHD autobusov a električiek, veľké nákupné centrum AVION do 5 minút. Park Andrea Hlinku a samá zeleň. Veľmi tichá štvrť.

Občianska vybavenosť na veľmi dobrej úrovni ako je na Ružinov už zvykom. V blízkosti zastávka MHD, koly, škôlky, nemocnice, parky, reštaurácie, proste všetko v dosahu.

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Ide o obľúbený a v Ružinove hojne zastúpený pôdorys 1 izbového bytu. Byt sa nachádza v udržiavanom a kompletne zaservisovanom bytovom dome, ktorý má výhľad na  západnú stranu. Všetko, čo človek potrebuje nájde v okruhu domu do 5-10 minút chôdze. TENTO BYT MOŽEM IBA ODPORÚČAŤ. Nový majiteľ nemusí do bytu investovať žiadne peniaze, všetko je pripravené k okamžitému BÝVANIU alebo PRENAJÍMANIU.

OBÝVANIE BYTU:

BYT JE PO KÚPE IHNEĎ VOĽNÝ NOVÉMU MAJITEĽOVI BEZ ČAKANIA!

ZÁVER:

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých záujemcov pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Ružinove, v tichom a kľudnom, prostredí plnom zelene. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha