Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o., mobil:0917 052 310, ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa 2 izbový byt v novo vybudovanej štvrti Bory Promenáda – presne 70m oproti novej modernej Nemocnica BORY  na ulici Jána Langoša a v blízkosti nákupného centra Bory Mall.

Byt je novostavba a v byte ešte nikto NEBÝVAL. Elektrospotrebiče ešte NEBOLI NIKÝM používané, zariadenie je úplne nové. Kto sa tam nasťahuje BUDE v tomto byte bývať PRVÝ.

Byt sa nachádza na 2.p. na ulici Jána Langoša.  Má výmeru presne 48m2 a loggiu 9,98m2, čiže spolu 58,98m2 + 12m2 parkovacie státie vo vnútornej garáži domu. K bytu prislúcha aj pivničná kobka o rozmere 2,69m2. Spálňa je orientovaná na južnú stranu a obývačka s kuchyňou na južnú a západnú stranu. Z obývačky a kuchyne je vstup na veľkú loggiu.

Byt  je určený na podnájom jednému, maximálne dvom ľuďom. Budú mať k dispozícii byt ako ho vidíte na fotkách s kompletným zariadením a vybavením.

Designová kuchyňa bielej farby vo vysokom lesku, v ktorej je osadená mraznička s chladničkou GORENJE, umývačka riadu MORA, teplovzdušná rúra s varnou doskou GORENJE, designový digestor Klarstein. Na pranie je k dispozícii práčka GORENJE.

V obývačke je sedacia súprava a v spálni manželská posteľ a po celej stene osadená vstavaná roldorová skriňa.

VÝHODY BYTU:
energetická budova A+
parkovacie miesto v cene nájmu priamo vo vnútornej garáži bytového domu

kamerový systém
praktický navrhnuté úložne priestory
moderne zariadený byt
kompletná občianska vybavenosť
uzatvorený areál s ihriskom
atraktívna lokalita
kompletná občianska vybavenosť
výborná dopravná dostupnosť vrátane blízkeho výjazdu na diaľničný výjazd D1 a D2

 

Mesačné platby aj s parkovacím státím priamo v garáži domu v cene a pivničnou kobkou.

Cena za jednu osobu je 600,-eur + 200,-eur energie a vrátane optického internetu.

Cena za dve osoby je 630,-eur + 200,-eur energie a vrátane optického internetu.

 

PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE!

Byt je umiestnený v lokalite, ktorá sa nachádza v bezprostrednom kontakte s prírodou. Z jednej strany Malé Karpáty a z druhej Devínska Kobyla. Všetko ako „vyšité“ pre aktívny život, turistiku a športy. Veľkorysé verejné priestory.

Cestovanie za športom, nákupmi, relaxom, dobrým jedením, kávičkou? Netreba! Všetko nájdete hneď pri dome cca 200m v nákupnom centre Bory Mall. Do 70m je nemocnica novej generácie, ktorá je najmodernejšou nemocnicou na Slovensku.

Všetka občianska vybavenosť, škôlka a na diaľnicu smerom na Záhorie a ČR ste do 3 minút.

BYT JE VOĽNÝ IHNEĎ.

Ak sa Vám byt zapáčil, zavolajte na telefónne číslo 0917 052 310 a pôjdeme sa na byt spolu pozrieť.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha