Volajte: +421 917 052 310

O mne

Dovoľte, aby som sa Vám predstavil. Volám sa Vladimír Matrka a pracujem ako realitný maklér pre predávajúch klientov alebo v opačnom garde ako realitný agent pre klientov, ktorí mi dajú dôveru pri ich zastupovaní a hľadaní vysnívanej nehnuteľnosti.

Všetko však na začiatku nebolo také jednoduché…

Pôsobil som 20 rokov na rôznych technických a obchodníckych pracovných pozíciach v IT a telekomunikačných spoločnostiach, až po konateľa IT spoločnosti. Trvalo mi dlhých 20 rokov, pokiaľ som si uvedomil, že táto práca nie je cesta, po ktorej chcem ísť. Rovnako to nie je práca, ktorá ma má napĺňat a robiť radosť mne a taktiež ľuďom okolo mňa.

Jedného dňa som sa rozhodol, že takto to ďalej nepôjde, odišiel som zo svojho zabehnutného biznisu a vstúpil som do realitnej brandže, kde ma to už veľmi dlho ťahalo.

Mojím „domovom“ sa stala veľká slovenská realitná franšízová spoločnosť, kde som sa už po 4 mesiacoch svojej činnosti stal niekoľko krát celoslovenským maklérom mesiaca, čo ma uistilo, že moje rozhodnutie bolo správne. Najväčšiu vzpruhu a elán som však dostával od mojich spokojných klientov pri spontánnych stretnutiach na ulici. Prejavovali svoju vďačnosť za moju pomoc pri predaji alebo kúpe ich nehnuteľnosti, a to, že som im zmenil život k lepšiemu…Čo som si viac mohol želať?

Všetko prirodzene nabralo ďalšie kroky. Získal som certifikáciu realitného makléra a stal som sa členom Realitnej únie Slovenskej republiky.

V roku 2018 sa mi podarilo po roku intenzívneho štúdia úspešne ukončiť prestížny realitný štúdijný program zameraný na realitné právo, kataster, dane, financie, reality a stavby so získaním kariérneho titulu RSc. Vedomostne ma toto štúdium posunulo veľmi vysoko. A už dnes si dávam ďalšie méty ako sa zdokonaliť v tomto krásnom realitnom biznise!

Rozhodol som sa osamostatniť a pracovať individuálnejšie. Moja práca je založená na osobnom prístupe ku každému môjmu klientovi, preto pracujem s vyhraneným počtom nehnuteľností, ktoré mám preverené a pripravené na predaj bez akýchkoľvek rizík.

Venujem sa osobnému rozvoju, permanentne si dopĺňam nové znalosti z realitného biznisu. Svoju prácu v realitách vnímam ako službu všetkým, ktorí mi dajú svoju dôveru.
Zaručujem Vám transparentnosť, serióznosť a osobný prístup.
Budem veľmi rád, ak mi dáte príležitosť Vás osobne spoznať.

A prečo názov Dubrawa Real, s.r.o.? Pretože som rodák zo starej Dúbravky a som na to patrične hrdý! Dúbravka bola založená a osídlená kolonizáciou Chorvátov v roku 1574, od kedy sa zachovala prvá písomná zmienka. Tak isto sa v našich dúbravských rodinách hovorilo chorvátskym jazykom.

Vladimír Matrka, RSc.

Vladimír Matrka, RSc.

konateľ - certifikovaný realitný konzultant