Volajte: +421 917 052 310

O mne

„Spokojnosť mojich klientov je mojím úspechom“

Volám sa Vladimír Matrka a pomáham klientom, ktorí mi prejavia svoju dôveru bez starostí predať ich nehnuteľnosť výhodne, bezpečne a rýchlo za najlepšiu cenu.  Bývam od narodenia v roku 1966 v Bratislave-Dúbravke, kde sa prvé uchované zápisy našej rodiny datujú už z pred troch storočí. Žijem v šťastnom manželstve už 21 rokov, mám úžasnú manželku a dve krásne deti.Viac o mne a ako pracujem, nájdete na mojej webovej stránke. 

Profesia:

Pôsobil som 20 rokov na rôznych technických a obchodníckych pracovných pozíciách v IT a telekomunikačných spoločnostiach, až po konateľa IT spoločnosti. Trvalo mi dlhých 20 rokov, pokiaľ som si uvedomil, že táto práca nie je cesta, po ktorej chcem ísť. Rovnako to nie je práca, ktorá ma má napĺňať a robiť radosť mne a taktiež ľuďom okolo mňa.

Jedného dňa som sa rozhodol odísť zo svojho biznisu a vstúpil som v roku 2012 do realitnej brandže, kde ma to už veľmi dlho ťahalo. Neľutujem, skvelé rozhodnutie! Mojím „domovom“ sa stala veľká slovenská realitná franšízová spoločnosť, kde som sa už po 4 mesiacoch svojej činnosti stal niekoľko krát celoslovenským maklérom mesiaca, čo ma uistilo, že moje rozhodnutie bolo správne. Najväčšiu vzpruhu a elán som však dostával od mojich spokojných klientov pri spontánnych stretnutiach na ulici. Prejavovali svoju vďačnosť za moju pomoc pri predaji alebo kúpe ich nehnuteľnosti, a to, že som im zmenil život k lepšiemu…Čo som si viac mohol želať?

Založenie Dubrawa Real, s.r.o a vstup do Realitnej únie SR:

Všetko prirodzene nabralo ďalšie rýchle kroky. Získal som certifikáciu realitného makléra a stal som sa členom Realitnej únie Slovenskej republikyZaložil som RK Dubrawa Real, s.r.o., v ktorej som konateľ ale v prvom rade maklérRozhodol som sa pracovať individuálnejšie a kvalitnejšie. Moja práca je založená na osobnom prístupe ku každému môjmu klientovi, preto pracujem len s vyhraneným počtom nehnuteľností, ktoré mám preverené a pripravené na predaj bez akýchkoľvek rizík a držím sa striktne nastavenej latky v kvalite svojich služieb.

Realitné vzdelanie – oxfordské štúdium:

V roku 2018 som absolvoval najvyššie možné prestížne vzdelanie pre realitných maklérov na Slovensku zamerané na realitné právo, kataster, dane, financie, reality a stavby so získaním najvýznamnejšieho kariérneho titulu v realitách RSc. – Real Estate Consultant. Vedomostne ma toto štúdium posunulo veľmi vysoko a aj vďaka nemu viem zobchodovať aj tie najnáročnejšie obchody nehnuteľností akéhokoľvek rozsahu a klientom poradiť v náročných otázkach.

Venujem sa osobnému rozvoju a permanentne si dopĺňam nové znalosti z realít, nových marketingových trendoch a prezentácií nehnuteľností. Svoju prácu v realitách vnímam ako službu všetkým, ktorí mi dajú svoju dôveru.
Zaručujem Vám transparentnosť, serióznosť a osobný prístup.
Budem veľmi rád, ak mi dáte príležitosť Vás osobne spoznať. Všetko na čom sa dohodneme, u mňa vždy na 100% platí!

A prečo názov Dubrawa Real, s.r.o.? Pretože som rodák zo starej Dúbravky a som na to patrične hrdý! Dúbravka bola založená a osídlená kolonizáciou Chorvátov v roku 1574, od kedy sa zachovala prvá písomná zmienka. Tak isto sa v našich dúbravských rodinách hovorilo chorvátskym jazykom.

 

 Vladimír Matrka, RSc.

0917 052 310

matrka@dubrawareal.sk 

vmatrka@gmail.com  

Vladimír Matrka, RSc.

Vladimír Matrka, RSc.

konateľ - certifikovaný realitný konzultant