Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa útulný a  pekný Loft bytík s galériou v 15 ročnom tehlovom dome v Dúbravke na ulici Janka Alexyho, ktorý bol po kolaudácii daný do užívania 17.5.2005.

Náš ponúkaný byt sa nachádza na 8.nadzemnom podlaží a je orientovaný na Juho-Západnú stranu, čiže je presvetlený až do západu slnka. Na dome je sedlová strecha.

Výmera bytu je podľa LV presne 24,45m2 + 4,82m2 loggia, súčasťou bytu je aj pivnica o rozmere 1,49m2.

Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je chodba, kúpeľňa s WC, kuchynský kút a loggia 4,82m2. Nad časťou izby a chodby je vytvorená galéria prístupná drevenými schodmi z chodby, ktorá je užívaná ako spací kút, ktorý ma 12m2. Do bytu sú osadené protipožiarne vchodové dvere.

Rozmery v byte.

  • Izba …………..3,503 x 4,29                                                                  = 15,03m2
  • Chodba…….2,903 x 1,205                                                                   =   3,50m2
  • Kúpeľňa + WC………2,446 x 1,596 x 0,16 x 0,702 x 0,36 x 0,84         =  4,32m2
  • Vrchná časť spálňa loft – galéria 4 x 3                                                  =12,00m2
  • Pivnica…….1,2 x 1,24                                                                          =   1,49m2
  • Loggia……..4,82m2                                                                              =   4,82m2

Mesačné náklady na byt pre dve osoby:

  • Správca + elektrika    = 80,-eur
  • Internet + TV Orange =22,-eur

Byt je vykurovaný z vlastnej kotolne domu. Dom je komplet zateplený a orientovaný do sídliska a teda tichšej časti, s pekným výhľadom na okolie. V dome sa nachádza 77 bytových jednotiek, 23 garážových státi v suteréne a 4 nebytové priestory.

Novému majiteľovi v byte ostáva všetko ako je na fotodokumentácii – chladnička, mraznička, elektrický sporák, práčka, sedačka, skrinky a manželská posteľ vo vrchnej časti galérie. Majitelia si berú so sebou televízor a malú skrinku. V byte je nainštalovaná klimatizačná jednotka.

V byte je možnosť využiť internet od Orange, Telekom, UPC a káblovú TV.

Pred domom a okolo domu sú parkoviská, kde je vždy možnosť zaparkovať v ktorúkoľvek hodinu.

Dom má ENERGETICKÝ certifikát = trieda „A“

NÁZOR MAKLÉRA:

Nový majiteľ dostane útulný a kompletne zariadený a vybavený byt. Verte, že veľmi dobre som sa v ňom cítil, všetko je ako práve vyrobené a čisté. Na to, že ide o malometrážny byt, pôsobí priestranne a ponúka dostatok miesta jednému alebo dvom ľuďom. Čiže, priniesť so sebou zubnú kefku a môžete bez problémov hneď bývať bez akýchkoľvek úprav a finančných investícii. Pred domom sú parkoviská, ako aj možnosť parkovať pozdĺž ulice. Susedia sú podľa majiteľov bezproblémoví.

V blízkosti domu do pár minút chôdze je všetko k dispozícii, či už školy, škôlky, obchody, obchodné centrách –  OC Saratov, OC Sch. Trnavského alebo OC Bory Mall, zdravotné strediská, športoviská, úrady alebo zastávky MHD. Tak isto je veľmi dobré pripojenie na diaľnicu D2 smerom na Záhorie a Českú republiku.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti lesov, športovísk a zelene. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha