Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľky na predaj priestorovo veľkorysý a po celý deň slnkom presvetlený 1 izbový byt vyhotovený majiteľkou bytu v jemnom provensálskom štýle. Pri vstupe do tohto bytu sa pocitovo prenesiete do príťažlivého kúta juhovýchodného Francúzska nasiaknutého vôňou levandúľ, ucítite vôňu mora, pocítite nostalgiu a okúzlia vás krásy malebného mestečka Aix-en-Provence. Vyžaruje z neho jemnosť, ženskosť a útulnosť.

Táto paráda na jednom mieste sa nachádza v obci Slovenský Grob, v časti Šúr – Malý Raj na Dúhovej ulici, neďaleko Bratislavy a v tesnej blízkosti Pezinka.

Tento dispozične príjemne navrhnutý byt sa nachádza na 2 podlaží zo 4 a je orientovaný na J/Z stranu, čiže slnka po celý deň bude v byte neúrekom. V letných mesiacoch od 11.00 až do 20:00.
V bytovom dome postavenom a skolaudovanom 23. 4. 2014 sa nachádza pekných 21 bytov, obývanými príjemným osadenstvom. V dome je aj 9 nebytových priestorov.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej haly, a jednej priestrannej izby spojenej s kuchyňou a WC s kúpeľňou.
Presná výmera bytu je podľa LV – 34,75m2, k tomu treba prirátať veľkú 12,32m2 terasu, ktorá v teplých mesiacoch vytvára pohodovú tretiu „miestnosť“ pre posedenie s priateľmi pri dobrom víne. Podstatné je, že pred domom už nič nebráni k ďalekým výhľadom.
K bytu patrí aj zakúpené parkovacie miesto pred domom – 12m2, ktoré je zapísané tiež na samostatnom LV a pivnica – 1,2m2. Internet a káblovú TV poskytuje Slovanet.

Byt sa predáva s kuchynskou linkou robenou na mieru, vyrobenou v 2015, ktorá obsahuje voľne stojacu chladničku s mrazničkou, varnú sklo-keramickú dosku – r.2015, zabudovanú elektrickú rúru, odsávač pár komínový – r.2015.
Byt môže ostať novému majiteľovi komplet ako je vidieť na fotodokumentácii v inzercii.

Rozpis mesačného poplatku pre 1 osobu:
1. mesačné nájomné…………….64,25,-eur
2. elektrika………………………….23,00,-eur
3. inkaso………………………………2,32,-eur

Slovanet TV + internet Optik 60 Mbit/s, neobmedzené dáta/mesiac – 16,80,-Eur

V byte je plávajúca podlaha od významného nemeckého výrobcu a dlaždice.
Zaujímavosťou bytu sú vysoké stropy cca 2,90m. Bezpečnostné dvere sú samozrejmosťou. Namontované sú drevené eurookná s dvojsklom. Steny bytu sú odhlučnené od susedov.
Celý dom vykuruje centrálny kotol. Dom je zateplený 100mm polystyrénom.
Pri blízkom centre Monar je zastávka MHD a Tesco.

NÁZOR MAKLÉRA:
Krásny byt! V novostavbe z holobytu s precíznosťou a jemnosťou prerobený domácou pani.
V novovybudovanej peknej štvrti, kde je dostupné všetko v blízkosti. Myslím, že určite urobí radosť novému majiteľovi. Ja osobne len ODPORÚČAM! Tento byt ponúka veľa príjemného.

Ak vás tento byt oslovil, zavolajte mi a rád vám ho spolu s majiteľkou ukážem, na čo sa už teraz teším…..:-)

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha