Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa zrekonštruovaný a kompletne zariadený 4 izbový byt v tichej časti Dúbravky na Sekurisovej ulici. Ide o skutočne tichú časť, nakoľko je vzdialená od hlavných dúbravských ulíc. Z jednej strany obytného domu sa tiahne jednosmerná cesta, ktorou prechádzajú len obyvatelia susediacich vchodov a z druhej strany je dvor medzi domami plný zelene a stromových porastov, medzi ktorými si obyvatelia nájdu príjemné posedenie hlavne v teplých mesiacoch.

Náš byt sa nachádza na 3/4 poschodí a je orientovaný na juhozápadnú stranu (spálňa + dve detské izby)a severovýchodnú stranu (kuchyňa + obývačka). Byt má výmeru podľa LV presne 76,55m2 + presklenú loggiu o výmere 3,5m2. V suteréne k bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 1,4m2.

Samotný byt prešiel rekonštrukciou na etapy, kedy bola zakúpená v roku 2016 nová kuchynská linka s elektrospotrebičmi (chladnička Whirpool, umývačka riadu Whirpool, plynový sporák a elektrická rúra Whirpool).  V byte bola položená nová plávajúca podlaha v roku 2017, plastové okná so sieťkami v roku 2010 a elektrické rozvody v roku 2015. Obývačka bola vynovená v roku 2017. Tohto času sa nachádzajú v miestnostiach na plávajúcej podlahe koberce, z dôvodu prítomnosti malých detí v byte a „zmäkčenia im ich bytového ihriska“. Loggia bola presklená v roku 2010. Budúci rok sa majú meniť rozvody vody a plynu v celom bytovom dome a tým pádom bude všetko zase nové.

Od majiteľa bytu mám informáciu, že byt prenechá novému majiteľovi skoro so všetkým ako je zdokumentované na fotodokumentácii, čiže aj s novým nábytkom a kompletným zariadením v byte. Resp. bude to vecou dohody, čo má v byte ostať.

Čo sa týka bytového domu, bol kompletne zmodernizovaný a vynovený v roku 2009, kedy bol dom zateplený a zaservisovaná celá strecha na všetkých spojených vchodoch.

NÁKLADY NA BYT  pre 4 osoby: – 175,-eur + 18,-eur elektrika + 12,- plyn

V dome je možnosť využitia káblovej televízie UPC a internetu Orange na optických kábloch, prípadne Telekom a SWAN.

NÁZOR MAKLERA:

Byt je v nízko podlažnom bytovom dome, v skutočne tichej lokalite. Je navrhnutý v pôdoryse, ktorý záujemcovia o kúpu bytu vyhľadávajú a ponúkne pre nich dispozične zaujímavý priestor. Byt bude potrebovať po kúpe od nového majiteľa trocha pozornosti, aby dospel do vizuálnej lepšej kondícii. Určitý stav opotrebovania je samozrejmý, keďže v byte býva viac početná rodina s malými deťúrencami. Výhodou bytu je, že budete mať z neho dostupnosť za pár minút chôdze do všetkých potrebných miest, či už zdravotné stredisko, športoviská, zastávky MHD (bus, električka), obchodné centrá, školy, škôlky, úrady, prípadne dialničné spojenie na D1 smer Záhorie a ČR. Pri dome možnosť parkovania alebo na priľahlých veľkých parkoviskach v okolí. Môžem iba ODPORÚČAŤ!

Dôvod predaja = rodina si kupuje rodinný domček.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na DNV, Karlovú Ves, Devín a Rakúsko.

Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt s príjemnou atmosférou osloví… Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadim a vy už len počkáte na moje vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv.

Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha