Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľov garáž na Klimkovičovej ulici v Dúbravke. Bytový dom s garážou sa nachádza v slepej ulici kľudnej časti Dúbravky.

Garáž sa nachádza pod štvorposchodovým bytovým domom a má presne 19m2.

Samozrejmosťou garáže je elektrická prípojka a osvetlenie a veľkou výhodou je, že cez strop garáže je vedené teplovodne potrubie pre vykurovanie bytového domu, čiže garáž je tým pádom dobre temperovaná aj počas zimných mesiacov.

Tak isto je kompletne zateplená. Ďalšie druhé auto má možnosť parkovať na mieste pred garážou.

Majitelia ponechávajú v garáži po oboch stranách umiestnené veľké oceľové regáli. Vchod do garáže je zabezpečený dvomi zámkami FAB na oceľových dvojkrídlových dverách.

Podlaha je zaliata špeciálnym poterom na ľahkú údržbu prípadných nečistôt.

Garáž je voľná k okamžitému používaniu ihneď po kúpe a ostanú v nej iba regáli.

Na garáži NEVIAZNU ŽIADNE ŤARCHY a je kúpou IHNEĎ VOĽNÁ! Obhliadka možná kedykoľvek po telefonickom dohovore.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha