Kompletná inzercia so všetkými fotkami je na:

www.dubrawareal.sk

 

Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o., mobil: 0917 052 310 ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa dispozične dobre riešený 4 izbový dom bungalov v blízkosti centra obce Ivanka pri Dunaji. Dom je v širšom centre obce ale zároveň v tichej uličke. Ivanka pri Dunaji sa nachádza 13km od centra Bratislavy. Ide o obec, ktorá sa veľmi dynamicky rozvíja. Orientácia obytných miestností je prevažne na juhozápad a juhovýchod.

INFORMÁCIA O DOME:

Rodinný dom je osadený na rovinatom pozemku o veľkosti 538m2. Užitková plocha domu je 124m2. Je postavený z tepelnoizolačných tvaroviek YTONG 375. Celý objekt je zastrešený valbovou strechou so šindlom. Vonkajšie okná, dvere a zasklené steny sú vyhotovené z plastových okien, zasklené trojizolačným trojsklom a opatrené vonkajšími hlininíkovými žalúziami s elektrickým ovladaním.

Kuchynská linka je robená na mieru na báze dreva vo vysokom lesku so zabudovanými elektrospotrebičmi – vstavaná chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, digestor, elektrická rúra, mikrovlnka, indukčná doska. V celom dome sú vstavané roldor skrine.

Povrchová úprava podláh domu je realizovaná podľa účelu jednotlivých miestností v kombinácii keramickej dlažby a laminátových parkiet.

Kuchyňa + jedáleň +obývacia izba + chodba + obytné izby laminátová podlaha.

Zádverie + WC + kúpelňa keramická dlažba.

K domu je natiahnutý optický kábel a v dome sú natiahnuté televízne a dátové rozvody TV a INET a rozvody senzorov a čidiel bezpečnostného zariadenia.

Dom je napojený na verejné rozvody elektriky, vody, plynu, kanalizácie a dátových rozvodov.

V záhradnej časti pri dome na terase je postavené posedenie prekryté pergolou na posedenie s rodinou a priateľmi. Za domom je postavený a zateplený záhradný domček na záhradné náradie. Okolie domu je zatrávnené trávnatým kobercom s automatickým zavlažovaním.

DISPOZÍCIA DOMU:

Dispozičné riešenie prízemného podlažia pozostáva z miestností:

  • závetrie
  • zádverie
  • kuchyňa
  • obývacia izba s jedálňou
  • 3 x spáľňa
  • 3 x chodba
  • WC s umývadlom.
  • kúpeľňa

Nádväznosť jednotlivých miestností v dome je zrejmá z jeho pôdorysu priloženého vo fotodokumentácii.

Výroba elektriny v dome je zabezpečená prostredníctvom fotovoltaické panely s celkovým výkonom 8,28kWp s trojfázovým striedačom 10kW, ktoré sú inštalované na valbovej streche.

Mesačné náklady  pre dve osoby sú  voda: 30,-eur + elektrika:50,-eur a plyn: 50,-eur.

OKOLIE:

RD sa nachádza v zastavanom území obce, v lokalite vhodnej na bývanie. V okolí sú všetko rodinné domy na bývanie. Prístup k domu je po asfaltovej ceste.

NÁZOR MAKLÉRA:

Ivanka pri Dunaji sa nachádza cca 13km od centra Bratislavy. Je to stredisková obec, ktorá sa veľmi dynamicky rozvíja. V obci je základná škola, reštaurácie, kultúrny dom, škôlky, pošta, kostol, banky a na dostatočnej úrovni vybudovaná obchodná sieť, ktorá sa stále rozvíja. Obec žije športovým životom – futbalové ihriská, tenisové kurty. Doprava do Bratislavy je možná sieťou MHD, SAD a aj vlakom a to všetko do 15 minút. Dopravnú situáciu zlepšilo napojenie na obchvat Bratislavy D4R7 a zjazd na D1 Chorvátsky Grob a Bernolákovo. Tieto skutočnosti majú za následok zvýšený záujem o kúpu rodinných domov v Ivanke pri Dunaji a ich hodnotu v danej lokalite. V blízkosti cca 1300m sa nachádza štrkovisko, ktoré slúži obyvateľom na letnú rekreáciu. V danej lokalite je veľký záujem o prenájom rodinných domov.

Náš ponúkaný rodinný dom, vzhľadom na štandardné technické prevedenie a jeho polohu hodnotím ako skvelú voľbu na kúpu bez kompromisov.

ZÁVER:

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých záujemcov pozývam na obhliadku. Tento rodinný dom je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v tichom a kľudnom, prostredí plnom zelene a na vidieku a v blízkosti Bratislavy s dobrou dostupnosťou za krátku dobu. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento dom osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha