Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o., mob: 0917 052 310 ponúka na prenájom vo výhradnom zastúpení majiteľa veľký a po celý deň presvetlený 2 izbový byt s dvomi loggiami na Drobného ulici v Dúbravke.  Bytový dom sa nachádza v časti Podvornice.

BYT:

Náš byt sa nachádza na 11/12 poschodí a z tejto výšky je už pekný panoramatický pohľad na Dúbravku z dvoch strán. Orientácia bytu je na južnú a severnú stranu. Výmera bytu je presne 63m2 + 2 loggie = 69m2. Z obývačky aj zo spálne sú vstupy na dve loggie, ktoré majú sieťky proti vtákom. Vstupné dvere sú bezpečnostné.

Pre budúcich nájomníkov je v byte k dispozícii všetko ako je vidieť z fotodokumentácie + budú dokúpené majiteľom dve nové stoličky do kuchyne. Vo výbave bytu je elektrická rúra, plynový sporák, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, práčka, rýchlo varná kanvica, televízor, vysokorýchlostný internet Orange.

Byt bude pre novým nájomníkom voľný od 1. novembra 2022.

Podmienky nájmu: 650,-eur prvá splátka na november + 650,-eur kaucia (vráti sa na konci nájmu) + 350,-eur RK.

V mesačnej splátke sú už všetky energie + internet.

DOM:
Celý bytový dom je zateplený, strecha zaservisovaná, elektronická brána, v dome kamerový systém. V dome sú tri nové výťahy. Tesne vedľa domu sú veľké záchytné parkoviská pre obyvateľov okolitých domov a tiež je možnosť parkovania popri ceste.

DISPOZÍCIA BYTU:

Vchodovými dverami sa dostaneme do veľkej haly, z ktorej sa dostanete do dvoch nepriechodných takmer rozmerovo rovnakých miestností, kuchyne, WC a kúpeľne. V hale je veľká vstavaná skriňa.

NÁZOR MAKLÉRA:

Veľký, priestranný a presvetlený 2 izbový byt, ktorý ponúkne skvelé bývanie pre pár alebo dvoch samostatných nájomcov.

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z rozhľadne na Devínskej Kobyly. Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall, nová nemocnica BORY, ktorá bude najmodernejšia v strednej Európe a diaľnica na Záhorie a do ČR.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha