Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa rodinný dom v tichej a romantickej časti Devínskej Novej Vsi, hneď vedľa rybníka na Záveternej ulici, ktorá je slepá ulica len pre majiteľov rodinných domov. Ide o krásnu lokalitu v najstaršej časti DNV, na konci Istrijskej ulice.

Devínska Nová Ves sa nachádza 15 km severozápadne od centra Bratislavy. Rozprestiera sa na okraji Záhorskej nížiny a na úpätí Devínskej Kobyly.  Západnú hranicu obce tvorí rieka Morava, ktorá je súčasne aj prírodnou hranicou medzi Slovenskom a Rakúskom. Cez mestskú časť preteká potok Mláka, ktorý sa vlieva do Moravy. Neďaleko sútoku sa nachádza pred niekoľkými rokmi zrevitalizovaný rybník. Žije tu najväčšia chorvátska menšina na území Slovenska a každoročne sa tu koná Festival chorvátskej kultúry. Žije tu do 16.000 obyvateľov a starší obyvatelia ešte dodnes rozprávajú po chorvátsky.

Náš rodinný dom pochádza z roku cca 1950 a novým majiteľom bol kompletne v interiéri zrekonštruovaný a vynovený. Zastavané plochy zaberajú presne 232m2 a vedľa domu je ešte 137m2 pozemok záhrady.

Dom bol pred „desaťročiami“ postavený z pálenej tehly a v roku 2018 po kúpe novým majiteľom uvedený do rekonštrukčných a modernizačných prác. V interiéri boli urobené nové rozvody elektriky, vody a plynu, natiahnutá nová omietka. Bol nainštalovaný nový plynový kotol PROTHERM a zásobník teplej vody. Kompletne boli vybudované a prerobené dve nové kúpeľne so sprchovým kútom a WC, boli  položené nové plávajúce podlahy a keramické dlažby. Okná do ulice sú drevené dvoj okná, ktoré sú kompletne zrekonštruované a do dvora sú osadené nové plastové okná.

V dome vo vstupnej hale je namontovaný zabezpečovací a kamerový systém.

Na pozemku sú súčasťou domu dve klasické staré pivnice pod povrchom vedľajšej záhrady pri dome, ktoré zabezpečia skutočne perfektné skladovacie podmienky pre akékoľvek potraviny. Vedľa domu na malom dvore je postavený altánok na posedenie s rodinou a priateľmi pri dobrom vínku.

K plánovanému štandardu domu ešte chýbajú kozmetické ukončenia niekoľkých prác ako nahodenie novej fasády a zveľadenie priestorov dvora vrátane stien plotu so susedom. Tak isto je možné zrealizovať pôvodný plán, ktorý chcel majiteľ uskutočniť a to, pristaviť jedno poschodie, kde je teraz sedlová strecha. Čiže prístavba so samostatným vchodom do druhého samostatného bytu.

Na dom bol urobený z tohoto dôvodu aj staticky posudok a všetko pre možnú nadstavbu je po technickej stránke v norme a povolené. Základy sú na túto výstavbu pevné.

Legenda: 10 – rodinný dom

Kód umiestnenia stavby: 1 – na zemskom povrchu

Mesačné poplatky pre 4 ľudí sú 180,-eur

Pripojenie k internetu vám dokáže zabezpečiť Telekom aj SWAN, ktorý má o ulicu ďalej vlastné veľké dátové centrum, čiže v DNV dosť silno využívaný telekomunikačný operátor.

Rozmery izieb:

  • Spáľňa………….4,50 x 4,45m
  • Izba ……………..4,45 x 4,00m
  • Izba……………..4,10 x 3,00m
  • Kuchyňa………..4,10 x 2,40m
  • Kúpeľňa 1……..2,40 x 2,40m
  • Kúpeľňa 2……..2,40 x 2,10m
  • Predsieň………..0,90 x 2,35m
  • Hala……………..4,00 x 4,00m
  • Pivnica………….5,00 x 4,00m

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Dom je výhodne situovaný v tichej časti Devínskej Novej Vsi hneď vedľa známeho devínskeho rybníka. Počas roka pri rybníku relax a cez zimu možnosť korčuľovania a športových aktivít.

Dom potrebuje k úplnému finálnemu stavu ešte trocha remeselne popracovať a po zvládnutí týchto prác to bude jeden krásny dom v peknom a tichom prostredí vedľa rybníka.

Je tu výborná občianska vybavenosť, v blízkosti sa nachádza Terno, Tesco, Lidl , školy, škôlky, banky, reštaurácie , ihriská pre deti, v tesnej blízkosti je Hornbach , Baumax , Metro, železničná stanica a výpadovka na diaľnicu D1 smerom na Záhorie a Českú republiku. Sú tu výborné možnosti turistiky a športového a kultúrneho vyžitia, cyklistická trasa, cyklomost do Rakúska, fitnes centrum, bazén , ISTRACENTRUM atď.
Ideálne pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí hľadajú pekné prírodné prostredie kúsok od svojho bývania -SANDBERG, prípadne neďaleký hrad Devín alebo rieka Morava.

DOM JE KÚPOU VOĽNÝ IHNEĎ. Tohto času v ňom bývajú podnájomníci.

Ak sa vám tento dom zapáčil, zavolajte mi kedykoľvek a dohodneme si jeho obhliadku.

OBHLIADKY MOŽNÉ, ČI DOOBEDA, POOBEDE ALEBO VEČER, ŽIADEN PROBLÉM, PRISPOSOBÍM SA VAŠIM ČASOVÝM MOŽNOSTIAM!

KĽÚČIKY OD TOHTO DOMU MÁM STÁLE PRI SEBE!

Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento dom svojou dispozíciou a veľkosťou osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime a vy už len počkáte na naše vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv…:-)

Hypotéku, ak bude treba, vám tak isto urobíme. Spolupracujeme s nezávislou profesionálnou hypotekárnou spoločnosťou, ktorá má vo svojom portfóliu všetky banky.

A verte, že tú navrhne najlepšiu hypotéku práve pre vás a vaše potreby.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha