Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa pekný a priestranný 2 izbový byt hneď vedľa bývalej budovy poisťovne UNION, hotela Holiday Inn v centre Ružinova na Bajkalskej ulici.

Byt sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova, kde sú všetko „kvetinkové ulice“ a kúpychtiví záujemcovia majú o byty v tejto lokalite obrovský záujem, ktorý ponuka predávaných bytov nestíha pokrývať. ( Muškátová, Ďatelinová, Sedmokrásková, Astrová, Azálková, Nezábudková, Narcisová, Šalviová). Všetko dôležité sa nachádza v tesnej blízkosti domu, či už nákupné centrum, parčíky, MHD, školy, škôlky, úrady, kultúra, šport, polikliniky, kliniky…proste všetko. Vzdialenosť do historického centra mesta je do 5km.

Bytový dom je novostavba, kde je všetko ešte nové, čisté a dobre udržiavané.

Dom má 12 podlaží. Náš byt je na 4.podlaží a jeho výmera je 65,20m2. V byte okrem veľkej obytnej miestnosti, ktorá je prepojená s kuchyňou, sa nachádza veľká kúpeľňa, samostatný priestranný šatník a veľká spálňa s roldor skriňou.

Byt pozostáva z 2 veľkých obytných miestností a príslušenstva. V obytných miestnostiach sú plávajúce laminátové podlahy. V kúpeľni a WC je keramická dlažba a na stenách keramické obklady. Samozrejmosťou sú kvalitné vchodové bezpečnostné dvere.

Veľkou výhodou bytu je, že na balkóne je namontovaná kvalitná markíza (nadobúdacia cena 3.700,-eur), ktorá vytvára príjemný prístrešok počas letných dní a tým pádom tieni aj interiér v celom byte. Markíza je elektrická a v prípade silnejšieho vetra sa sama zroluje. V byte je nainštalovaná aj klimatizačná jednotka a dá sa nastavovať samostatne teplota v byte. V byte ostáva v podstate všetko ako je vidieť z fotodokumentácie. Nie sú potrebné na byte žiadne potrebné stavebné zásahy ani úpravy. Byt je voľný k okamžitému nasťahovaniu.

V suteréne domu – garáži je možné využiť parkovacie miesto v cene 100,-eur/mes. Dá sa dokúpiť voľné miesto aj od súseda.

Kuchynská linka je osadená kuchynskými elektrospotrebičmi – indukčná varná doska, teplovzdušná rúra, digestor, umývačka riadu a samostatná chladnička s mrazničkou. Vstupné dvere sú bezpečnostné a okná sú hliníkové. Balkón s vchodom z obývačky má výmeru 6,12m2. V dome je kamerový systém a video vrátnik priamo ovládaný z bytu.

Celková podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva bytu bez plochy balkóna je 65,20m2. Z toho je:

  • predsieň…………4,51m2
  • kúpeľňa………….5,67m2
  • šatník…………….3,76m2
  • obývačka……..30,28m2
  • izba……………..14,24m2
  • kuchyňa…………6,74m2
  • balkón……………6,12m2
  • MESAČNÉ POPLATKY PRE 2 osoby/mes:
  • Mesačná záloha ……………………….140,32,-eur

NÁZOR MAKLÉRA:

Ak by niekto kupoval tento byt ako investíciu na prípadný prenájom, nevyžaduje žiadnu finančnú investíciu na rekonštrukciu, pretože terajší majitelia v podstate všetko môžu v byte ponechať. Pred domom sú parkoviská a v suteréne voľne parkovacie miesta na prenájom, prípadne predaj. Ide o naozaj lukratívnu ružinovskú lokalitu a byt spĺňa všetko aj pre náročnejšieho klienta. Môžem iba ODPORÚČAŤ!

Na prízemí sa nachádzajú malé firmy, či už notár, kaderník alebo reštaurácia s možnosťou “menučka”.

Pred domom je detské ihrisko, kde sa môžu vaše deti zahrať a vyšantiť.

KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, ČIŽE OBHLIADKA PRE VÁS KEDYKOĽVEK !

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Ružinove, v blízkosti centra mesta a mestského života. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha