Popis nehnuteľnosti

Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa na novo vybudovaný 2KK byt na Závodnej ulici v Bratislave.

Náš byt sa nachádza v zánovnom projekte z roku 2011, kde sa prerobila pôvodná ubytovňa Hydrostav na pekné jedno a dvojizbové byty. Železobetónový skelet bol vyplnený tehlovou výplňou, kompletne celá budova na novo „od podlahy“ vybudovaná, zateplená, v interiéroch inštalované všetko najmodernejšie technológie výťahov, kamerových systémov na chodbách, priestorov pivníc a všetkých spoločných priestorov, vstupných systémov, kúrenia, vody a elektriky.

Ponúkaný byt sa nachádza na 4/9 podlaží a podľa LV má presne 35,05m2. Obe izby sú orientované na západnú stranu, čiže slnka od obeda neúrekom až do neskorého večera. K bytu patrí ešte pekne prerobená drôtená pivnica, čiže žiadne klasické drevené latky. Pivnica je zapísaná na samostatnom LV, pretože sa pivnice k bytu dokupovali v prípade záujmu samotných majiteľov bytov.

Taktiež na samostatnom LV je predmetom predaja a v cene bytu samostatné parkovacie miesto na veľkom parkovisku pred obytným domom uzatvoreným závorou. Parkovacie miesto bolo tiež majiteľom bytu prikúpené.

Informácia o byte:

Byt je dispozične rozložený na obývaciu časť s kuchyňou a výstupom na malý francúzsky balkónik. Vedľajšiu miestnosť tvorí spálňa s veľkou rolldorr skriňou s hĺbkou 60cm, ktorá schová do seba všetko potrebné. Ďalšia rolldorr skriňa je na chodbičke. Kúpeľňa je samostatná a je v nej sprchový kút. Tak isto je samostatné aj WC, kde je uzáver SV a TÚV ako aj uzáver kúrenia. Rozvody vody a kúrenia boli rekonštruované a vynovené v celom dome v roku 2013 a merače v roku 2019.

Podlaha v celom byte je liata podlaha – klavírny lak a v kúpeľni je drevená podlaha kvôli tepelnej izolácii a zabezpečujúca bezpečnosť proti pokĺznutiu. Dvere sú bezpečnostné od kvalitného výrobcu. Okná sú kvalitné plastové. Výhodou spálne je fakt, že za stenou nie je žiadny ďalší byt a tým pádom žiadny sused. V spálni je extrémne ticho. Z okien obývačky aj spálne pozeráte do lesa a na hrádzu.

V prípade záujmu sa dá dokúpiť ešte ďalšie parkovacie miesto na parkovisku za závorou.

Tiež je v prípade záujmu povolené na fasádu nainštalovať klimatizačnú jednotku.

Novému majiteľovi ostáva byt kompletný ako je vidieť z foto dokumentácie, čiže skutočne v byte ostáva všetko, tzn. v kuchyni – okrem kuchynskej linky aj umývačka riadu Whirpool ADG 6900, elektrická rúra Whirpool FXVM6, indukčná doska Gorenje, digestor Elisa, chladnička Whirpoll  automatická práčka Zanussi ZWSE120V, všetky veci málo používané.

Tiež ostáva sedacia súprava a manželská posteľ s nočnými stolíkmi.

Mesačné náklady na byt sú 74,-eur so všetkým.

V dome sú dotiahnuté prípojky internetu Orange – optika a UPC, ktorú teraz aj majiteľ využíva.

BYT JE BEZ TIARCH a KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, ČIŽE OBHLIADKA PRE VÁS KEDYKOĽVEK !

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú kúpiť štartovací byt kompletne a pekne zariadený bez nutnosti ďalšieho eura a s nízkymi mesačnými nákladmi. Ak Vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na Vás, ako Vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku Vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre Vás a Vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha