Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľov nadštandardný 4 izbový byt situovaný v atraktívnej lokalite Mlynskej doliny – mestskej časti Karlova Ves. Bytový komplex CUBICON ponúka príjemné bývanie v obklopení množstva zelene s očarujúcim pokojom. Je to bývanie, kde budete v meste ale súčasne v pokoji prírody. Byty na kopcovitom svahu ponúkajú panoramatický výhľad na Bratislavu. Je to proste miesto pre ideálny rodinný život.

CUBICON sa skladá z dvoch častí, z obchodného centra a zo 375 bytov.

Tento polyfunkčný dom tvorí súčasť komplexu CUBICON, bezprostrednú okolitú zástavbu tvoria objekty vysokoškolských internátov a komplex budov Slovenskej televízie. Z druhej strany ulice vyžaruje kľud a ticho zo Slávičieho údolia. Polyfunkčný dom má osem vchodov, podzemným podlažím je prepojený s obchodným strediskom komplexu Cubicon. Celá stavba bola skolaudovaná a daná do užívania v roku 2009.

Náš ponúkaný byt je situovaný na 5.nadzemnom podlaží. Pozostáva zo štyroch obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvo bytu tvorí predsieň, kúpeľňa – 2x, kuchyňa vrámci veľkej obytnej miestnosti, technická miestnosť a 2x balkón. K bytu prináleží aj pivničná kobka situovaná na 2.pp. Byt je orientovaný na JV a SZ stranu.

K bytu je na LV zapísaný aj nebytový priestor, ktorý sa nachádza v 1.podzemnom podlaží – ide o hromadnú garáž a  predmetom ceny je spoluvlastnícky podiel 2/213-iny na uvedenom nebytovom priestore, zodpovedajúci dvom garážovým státiam v spoločnej garáži –  každé má 12m2.

Čiže, k bytu sú k dispozícii aj dve parkovacie miesta, samozrejme v cene bytu, ktorá je v inzercii.

PODLAHOVÁ PLOCHA – rozmery a m2

Predsieň……………………………….3,62 * 2,30  = 8,33

Kúpeľňa……………………………….1,46 * 1,09+0,85 * 0,80 = 2,27

Technická miestnosť……………..1,16 * 1,31 = 1,52

Obytná miestnosť………………….4,26 * 2,49 = 10,61

Obytná miestnosť………………….3,62 * 3,20 = 11,58

Obytná miestnosť + kuchyňa….8,53 * 3,53  – 1,29 * 0,27 – 0,72 * 0,67 = 29,28

Kúpeľňa……………………………….2,26 * 1,95 + 1,67 * 0,78 = 5,71

Obytná miestnosť………………….3,05 * 0,95 + 4,30 * 3,51 = 17,99

Pivničná kobka……………………..1,48 * 1,19 = 1,80

Vypočítaná podlahová plocha = 89,05

Vypočítaná plocha vrátane pivnice = 91,53m2 bez plochy balkónov 7,16 m2.

Vypočítaná plocha bytu + pivnice + 2 x balkónov = 98,69m2

2 x garážové miesta v spoločnej garáži

Vybavenie a stavebné prevedenie bytu: 1x akrylátová rohová vaňa, 2x závesné WC, 3x umývadlo, 1x sprchovací kút, 1x drez z kompozitu, 1x sklo keramická varná platňa, 1x elektrická teplovzdušná rúra, 1x mikrovlnka, 1x digestor, 1x umývačka riadu, vykurovanie z domovej výmenníkovej stanice tepla, oceľové doskové radiátory – v kúpeľniach oceľové rebríkové, bytový termostat, keramický obklad v kúpeľniach, sadrový obklad v kuchyni pri linke, hygienické jadro murované, dvere plné s fóliou na povrchu do obložkovaných zárubní, vstupné dvere bytu bezpečnostné, okná hliníkové so 7 izolačným dvoj sklom + vnútorné AL žalúzie, podlahy obytných miestností – veľkoplošné laminátové parkety, podlahy v hygienických priestoroch – keramická dlažba, podlahy predsiene a obývacej miestnosti- leštená veľkoformátová dlažba.

V dome je dotiahnutá optika telekomunikačných operátorov.

NÁZOR MAKLÉRA:

Ide o zánovnú novostavbu z roku 2009 v novo vzniknutej a veľmi príjemnej lokalite Mlynskej doliny. Osídlená tohto času do posledného bytu so stálym záujmom hľadajúcich záujemcov práve o túto lokalitu. Táto časť Mlynskej doliny je najprogresívnejšia čo sa výstavby týka. Nezabúda sa pritom ani na zelené plochy. V blízkosti je pripojenie na diaľnicu smerom na Záhorie a Českú republiku. Byt je pekný s vysokým štandardom a kvalitnými použitými materiálmi, dýcha novotou, nebadať na ňom žiadne použitie. Je vhodný pre mladé rodiny s deťmi ako aj pre strednú či skôr narodenú generáciu. Vstup do bytu je bezbariérový, čiže žiaden problém ani pre menej mobilných ľudí a ľudí s telesným handicapom.

Ja tento byt môžem len a len ODPORÚČAŤ! Nepotrebuje žiadne úpravy, ponúka skutočne podmienky bývania aj pre najnáročnejšieho klienta!

Byt je kúpou voľný IHNEĎ.

Ak sa vám tento byt zapáčil, zavolajte mi kedykoľvek a dohodneme si jeho obhliadku.

Čo sa obhliadok týka, prispôsobím sa vašim časovým potrebám!

Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt svojou dispozíciou a veľkosťou osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadim a vy už len počkáte na moje vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv…:-)

Hypotéku, ak bude treba, vám tak isto urobíme. Spolupracujeme s nezávislou profesionálnou hypotekárnou spoločnosťou, ktorá má vo svojom portfóliu všetky banky.

A verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha