Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa 1 izbový byt na najznámejšej ulici v Devínskej Novej Vsi – Istrijská.

Devínska Nová Ves sa nachádza 15 km severozápadne od centra Bratislavy. Rozprestiera sa na okraji Záhorskej nížiny a na úpätí Devínskej Kobyly.  Západnú hranicu obce tvorí rieka Morava, ktorá je súčasne aj prírodnou hranicou medzi Slovenskom a Rakúskom. Cez mestskú časť preteká potok Mláka, ktorý sa vlieva do Moravy. Neďaleko sútoku sa nachádza pred niekoľkými rokmi zrevitalizovaný rybník. Žije tu najväčšia chorvátska menšina na území Slovenska a každoročne sa tu koná Festival chorvátskej kultúry. Žije tu do 16.000 obyvateľov a starší obyvatelia ešte dodnes rozprávajú po chorvátsky.

Náš ponúkaný byt má výmeru podľa LV 35,73m2, prislúcha mu aj pivničná kobka.

Nachádza sa na 4/4 poschodí a je orientovaný na západnú stranu s krásnym výhľadom na zámok Schloss Hof nachádzajúci sa na Moravskom poli v osade Schlosshof mestečka Engelhartstetten.

Presne priamo z Istrijskej ulice vedie cesta k tomuto zámku po moste Cyklomost Slobody.

Byt je po niekoľkoročnej rekonštrukcii, boli v ňom menené rozvody elektriky, vody, okná sú plastové, udržiavané, bez závad. Rok výroby okien október 2006. Na oknách sú žalúzie. Samozrejmosťou je položená plávajúca podlaha z roku 2012 a dlažba v kuchyni, kúpeľni a WC.

Dom je komplet zaservisovaný, zateplený, má novú vchodovú bránu. Na každom poschodí sú štyri bytové jednotky.

Mesačné poplatky pre 2 ľudí sú 89,-eur + 15,-eur elektrika

Pripojenie k internetu vám dokáže zabezpečiť Telekom, UPC aj SWAN, ktorý má na Istrijskej ulici o pár metrov ďalej svoje vlastné veľké dátové centrum, čiže v DNV dosť silno využívaný telekomunikačný operátor.

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Byt je výhodne situovaný v centre starej dedinskej časti Devínskej Novej Vsi. Je tu výborná občianska vybavenosť, v blízkosti sa nachádza Terno, Tesco, Lidl , školy, škôlky, banky, reštaurácie , ihriská pre deti, železničná stanica,v blízkosti na Boroch je Hornbach , Baumax , Metro a výpadovka na diaľnicu D1 smerom na Záhorie a Českú republiku. Sú tu výborné možnosti turistiky a športového a kultúrneho vyžitia, cyklistická trasa, cyklomost do Rakúska, fitnes centrum, bazén , ISTRACENTRUM atď.
Byt je ideálny pre aktívneho človeka, prípadne pár, ktorí hľadajú pekné prírodné prostredie kúsok od svojho bývania – SANDBERG, prípadne neďaleký hrad Devín alebo rieka Morava. Devínska Nová Ves je v skutku zaujímavá a rozrastajúca sa lokalita.

BYT JE KÚPOU VOĽNÝ IHNEĎ.

Ak sa vám tento byt zapáčil, zavolajte mi kedykoľvek a dohodneme si jeho obhliadku.

OBHLIADKY MOŽNÉ, ČI DOOBEDA, POOBEDE ALEBO VEČER, ŽIADEN PROBLÉM, PRISPOSOBÍM SA VAŠIM ČASOVÝM MOŽNOSTIAM!

KĽÚČIKY OD TOHTO BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE!

Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt svojou dispozíciou a veľkosťou osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime a vy už len počkáte na naše vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv…:-)

Hypotéku, ak bude treba, vám tak isto urobíme. Spolupracujeme s nezávislou profesionálnou hypotekárnou spoločnosťou, ktorá má vo svojom portfóliu všetky banky.

A verte, že navrhneme najlepšiu hypotéku práve pre vás a vaše potreby.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha