Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na prenájom 2 izbový byt v novo vybudovanej štvrti Bory  – presne oproti novej modernej nemocnici vo výstavbe na ulici Hany Ponickej a v blízkosti nákupného centra Bory Mall.

Byt je novostavba a v byte ešte nikto NEBÝVAL. Elektrospotrebiče ešte NEBOLI NIKÝM používané, zariadenie bytu je úplne nové.

Byt sa nachádza sa na 2.p. na ulici Hany Ponickej.  Má výmeru presne 42m2 a loggiu 3,5m2, čiže spolu 45,50m2 + 12m2 parkovacie státie hneď pod oknami bytu. Spálňa je orientovaná na východnú stranu a obývačka s kuchyňou na východ zo strany presklenej loggie, a dve okná na južnú stranu, čiže svetelnosť bytu je po celý deň fantastická.

Byt  je určený na podnájom jednému človeku, maximálne dvom ľuďom. Budú mať k dispozícii byt ako ho vidíte na fotkách.

Designová kuchyňa bielej farby vo vysokom lesku, v ktorej je osadená mraznička s chladničkou ELECTROLUX, umývačka riadu ELECTROLUX, teplovzdušná rúra s varnou doskou ELECTROLUX, designový digestor FABER. Na pranie je k dispozícii práčka GORENJE.

V obývačke je sedacia súprava a v spálni manželská posteľ a po celej stene osadená vstavaná roldorová skriňa.

Mesačné platby mesačne pre jednu osobu aj s parkovacím státím v cene sú 500,-eur + 145,-eur energie (voda + elektrika +optický internet + parkovacie státie pri dome).

 

PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE!

 

Byt je umiestnený v lokalite, ktorá sa nachádza v bezprostrednom kontakte s prírodou. Z jednej strany Malé Karpáty a z druhej Devínska Kobyla. Všetko ako „vyšité“ pre aktívny život, turistiku a športy. Veľkorysé verejné priestory.

Cestovanie za športom, nákupmi, relaxom, dobrým jedením, kávičkou? Netreba! Všetko nájdete hneď pri dome cca 350m v nákupnom centre Bory Mall. Do 250m sa dokončuje nemocnica novej generácie, bude dokončená v roku 2023 a stane sa najmodernejšou nemocnicou na Slovensku.

Všetka občianska vybavenosť, škôlka a na diaľnicu smerom na Záhorie a ČR ste do 3 minút.

BYT JE VOĽNÝ IHNEĎ.

Ak sa Vám byt zapáčil, zavolajte na telefónne číslo 0917 052 310 a pôjdeme sa na byt spolu pozrieť.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha