Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa veľký 4 izbový byt s dvomi loggiami v krásnej zelenej a tichej lokalite na Hanulovej ulici v Dúbravke. Bytový dom sa nachádza hneď vedľa dúbravských lesov s turistickými chodníkmi vedúcimi na Devínsku Kobylu a po širokom okolí.

Náš ponúkaný byt pozostáva zo štyroch obytných izieb, kuchyne, veľkej haly, komory, samostatného WC a samostatnej kúpeľne a nachádza sa na 4.nadzemnom podlaží v 14 podlažnom dome. Byt má okrem veľkej výmery bytu aj dve loggie a to z východnej aj západnej strany, čiže presvetlenie bytu je po celý deň veľmi vysoké.

Rozloha bytu je presne podľa LV 93,49m2, čo dodáva tomuto bytu najväčšiu výmeru z panelovej výstavby v Dúbravke. K bytu treba ešte pripočítať dve loggie, ktorá má každá 3,6m2, čiže spolu 7,2m2 loggii. K bytu prináleží aj pivničná kobka v suteréne domu o výmere 1,97m2.

 • Chodba………………….4,26m2
 • Hala a šatník………… 8,52m2
 • Obývačka…………… .19,52m2
 • Kuchyňa………………..8,79m2
 • Spálňa………………….15,46m2
 • Izba………………………10,61m2
 • Izba………………………19,72m2
 • WC…………………………0,86m2
 • Kúpeľňa………………….2,54m2
 • Kobka…………………….1,97m2
 • Loggia 1………………….3,60m2
 • Loggia 2………………….3,60m2

Byt prešiel kompletnou modernizáciou v roku 2004, ktorej rozsah bol vo výmene všetkých prvkov krátkodobej životnosti. Bola vymenená kuchynská linka, bezpečnostné vchodové dvere, podlaha v celom byte, dlažba v kuchyni, WC a kúpeľni, keramické obloženie v kúpeľni a repasovanie drevených okien. Nová medená elektroinštalácia bola prevedená v kuchyni a kúpeľni.

Mesačné náklady na byt sú 206,-eur/mes.

NÁZOR MAKLÉRA:

Bytový dom sa nachádza v úžasnej lokalite, ktorej krásu musí oceniť každý. Blízkosť lesov dodáva obyvateľom rôzne športové a turistické možnosti vyžitia.

Byt je orientovaný na východnú a západnú stranu, na ktoré má aj postavené obe loggie. Zo západnej strany ostrému letnému slnku do bytu zabraňujú ihličnaté stromy pred domom. Byt ponúka nadštandardné priestorové podmienky viac člennej rodine a po interiérových úpravách v byte to bude ozaj úžasný byt v perfektnej a zároveň tichej lokalite, kde z loggie uvidíte behať po stromoch veveričky.

 

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z Devínskej Kobyly, ak je teda dobrý výhľad. Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.
Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC Saratov, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

Ľudia, radi navštevujúci lesy nad bratislavskou Dúbravkou, dostali darček v podobe zrekonštruovaného turistického chodníka v Tavarikovej osade. Členovia občianskeho združenia Tavarikova osada s podporou Bratislavského samosprávneho kraja a mestskej časti Dúbravka opravili vyše 120-metrový úsek s prevýšením takmer 25 metrov. Trasa smeruje z Tavarikovej osady na križovatku Jezuitské lesy. Je celoročne využívaná pešími i cyklistami.

 

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento pozemok osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha