Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa útulný 1 izbový byt s prídavnou maličkou izbietkou vedľa kuchyne o rozmere možnosti uloženia postele. Bytový dom je v tichej lokalite Karlovej Vsi vedľa lesov a lesoparku pri Líščom údolí na Donnerovej ulici. Táto časť Karlovej Vsi patrí medzi vyhľadávané lokality záujemcov o kúpu bytu, už aj z toho dôvodu, že v roku 2004 tu bol otvorený nový miestny úrad na novopostavenom Námestí svätého Františka. Toto námestie spolu s kostolom je akýmsi „centrom voľného času“ Karlovej Vsi. Organizujú sa tu koncerty pod holým nebom a iné kultúrne podujatia. Na námestí je možnosť bezdrôtového WiFi pripojenia a náš byt sa nachádza cca. 200m do tohto miesta.

Karlova Ves, niekedy nazývaná Karlsdorf alebo Károlyfalu bola malá vinohradnícka obec, ktorá vyrástla na rešpektovanú bratislavskú mestskú časť,  s dnes už približne 33.000 obyvateľmi. Nachádza sa tu vlastná Poliklinika, športoviská, fakulty, ZOO aj botanická záhrada a spojitosť s centrom mesta je veľmi rýchla vďaka MHD a modernej električkovej preprave.

Náš ponúkaný byt sa nachádza na 4.nadzemnom podlaží z 8 a je orientovaný na juhozápadnú stranu, čiže je presvetlený až do západu slnka po celý deň.

Výmera bytu je podľa LV presne 33,15m2 + veľkolepá 7,32m2 loggia pozdĺž celého bytu s výstupom z obývačky aj z kuchyne dodáva bytu komfort.

Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti, malej izbičky – kumbálu a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je chodba, samostatná kúpeľňa a samostatné WC, a loggia. Do bytu sú osadené vchodové bezpečnostné dvere.

Rozmery v byte.

  • Izba ………………………………..17,30m2
  • Kuchyňa…………………………..5,50m2
  • Malá izbička-komora…………3,30m2
  • .Chodba……………………………3,30m2
  • Kúpeľňa……………………………2,70m2
  • WC…………………………………..1,00m2
  • Loggia……………………………..7,32m2

Mesačné náklady na byt pre dve osoby:

  • Správca + elektrika = 120,-eur
  • Internet možnosť pripojenia podľa vlastného výberu (Orange, Telekom, UPC, SWAN, VNET)

Dom je komplet zateplený a orientovaný do sídliska, s pekným výhľadom na okolie. V dome sa nachádza 32 bytových jednotiek, na každom poschodí sú 4 byty.

Bytový dom prešiel kompletnou revitalizáciou, boli v ňom urobené stupačky vody aj plynu, osadený moderný výťah a nová moderná vchodová brána z oboch strán domu.

Novému majiteľovi v byte ostáva všetko ako je na fotodokumentácii. Majitelia si berú so sebou televízor, malú skrinku a osobné veci. Pred domom a okolo domu sú parkoviská, kde je vždy možnosť zaparkovať v ktorúkoľvek hodinu.

Dom má ENERGETICKÝ certifikát = trieda „B“

NÁZOR MAKLÉRA:

Nový majiteľ dostane útulný a kompletne zariadený a vybavený byt. Verte, že veľmi dobre som sa v ňom cítil. Na to, že ide o malometrážny byt, pôsobí priestranne a ponúka dostatok miesta jednému alebo dvom ľuďom. Je to dôsledok aj priestrannej loggie. Pred domom sú parkoviská, ako aj možnosť parkovať pozdĺž ulice. Susedia sú podľa majiteľov bezproblémoví. V blízkosti domu do pár minút chôdze je všetko k dispozícii, či už školy, škôlky, obchody, obchodné centrá, zdravotné strediská, športoviská, úrady alebo zastávky MHD.

Ale na nezaplatenie je práve lokalita hneď vedľa lesov a lesoparku Líščieho údolia.

Na byte nie sú žiadne ťarchy! Byt je kúpou IHNEĎ voľný!

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Karlovej Vsi, v blízkosti lesov, športovísk a zelene. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha