Vladimír Matrka – RK Dubrawa real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov na prenájom priestranný rodinný dom v krásnom prostredí obce Devín na Viničnej ulici.

Náš dom je umiestnený v málo frekventovanej lokalite priamo v lone prírody. Okolo len samé lesy a vinohrady umocnené prekrásnymi výhľadmi z okien domu a hlavne veľkej terasy na hrad Devín, rieku Dunaj, Moravu, mestečko Hainburg a ďaleké okolie Rakúska, no proste pastva pre oči.

Dom ponúka veľa priestoru pre veľkú rodinu. Má 5 izieb, knižnicu, technické miestnosti, dve kúpeľne a dve WC. Kuchyňa je spojená s veľkou obývačkou. V miestnostiach sú klimatizačné jednotky, ktoré vždy príjemne v letných mesiacoch vychladia celý dom. Na prízemí je dokonca veľká zimná záhrada, ktorá sa dá posuvným systémom celá otvoriť a tým pádom zväčšiť priestor terasy.

Dom je vykurovaný podlahovým a radiatorovým kúrením napájanými so samostatného výkonného kotla. V dome je aj čistička odpadových vôd. Samozrejmosťou je spoľahlivý zabezpečovací systém v celom dome s videokamerou. Podlahy v dome sú položené plávajúcou podlahou a dlažbou, okná sú plastové. Zo súkromnej ulice je priamo vchod pre dve auta do veľkej garáže, z ktorej sa prechádza priamo do bytu. Dom sa nachádza na pozemku v južnom svahu, čiže slniečka po celý deň viac ako dosť. Jeho rozloha je 600m2 a celý pozemok má závlahový systém.

PODMIENKY NÁJMU:

Mesačný nájom 1.500,-Eur/mes. vrátane energii. Kaucia 1.500,-Eur, ktorá sa v prípade bezporuchového chodu na konci podnájmu vráti. Hľadáme záujemcu o nájom tohto domu na rok a viac.

Províziu pre RK neplatíte.

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Krásna zelená lokalita medzi lesom a vinohradmi v starobylom Devíne, s nádherným výhľadom z okien a terás domu. Priestranný technicky vyspelý dom, po celý deň presvetlený slnkom s príjazdovou súkromnou cestou k domu, skvelí susedia, to všetko dodáva predpoklady k pohodovému bývaniu.

Tento dom môžem iba ODPORÚČAŤ!

Kľúčiky od bytu mám stále pri sebe, čiže obhliadka možná pre záujemcov kedykoľvek!

Všetkých záujemcov pozývam na osobnú obhliadku, kde vám priestory a celé okolie domu napovedia viac.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha