Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa priestranný 2 izbový byt v malebnom mestečku Šamorín ležiacom v Podunajskej nížine na Žitnom ostrove, v blízkosti vodného diela Gabčíkovo.

Šamorín leží 25 km juhovýchodne od Bratislavy, 26km západne od Dunajskej Stredy a 25km južne od Senca, čiže dostupnosť do okresných miest je dostupná za pár minút autom. Tak isto je o toto mestečko a bývanie v ňom práve záujem obyvateľov z týchto miest a okolia.

Prvá písomná zmienka o Šamoríne sa datuje z roku 1238 a od tej doby sa Šamorín zmenil na príjemné mestečko s približne 14.000 obyvateľmi a nájdete v ňom skutočne všetko, či už komplexné zdravotné služby, kultúru, športoviská, obchodné reťazce, reštaurácie, ktoré svojimi chutnými jedlami priťahujú ľudí zo širokého okolia, všetky potrebné služby alebo základné a stredné školy.

Náš byt sa nachádza na Školskej ulici v tichej a zelenej štvrti neďaleko centra Šamorína, v dome, ktorý bol postavený v roku 1965 a svojou technológiou pripomína hlavne ružinovské byty v Bratislave, ktoré sú svojim dispozičným riešením veľmi obľúbené. Celý dom je postavený z tehál, čo zabezpečuje dostatočnú tepelnú a akustickú izoláciu v byte aj celom dome.

Dom má štyri nadzemné podlažia a nami ponúkaný byt je na druhom z nich. Na obytnom dome sa pôvodná povala prestavaná na obytné podkrovie, čím nastali aj rekonštrukčné práce na revitalizácii celého domu.

Byt je dvojizbový, nosná konštrukcia je murovaná z klasickej pálenej tehly, stropy sú keramické MIAKO a celú strešnú konštrukciu tvorí drevený sedlový krov. V byte sú vybrané priečky medzi kuchyňou a obývačkou, čo dodáva bytu maximálny pocit svetla pocit v byte.

Samotný byt má podľa vykonávacieho projektu presne 50,39m2 podlahovej plochy a 61,81 m2 celkovej plochy bytu a je orientovaný na juhozápadnú stranu, čiže obývačka, kuchyňa aj spálňa sú na tú istú stranu.

Podlahová plocha bytu:

 • Obývacia izba………………….5,05 x 3,50  =  17,68m2
 • Spálňa…………………………….5,05 x 3,17  =  16,01m2
 • Kuychyňa……………………….3,46 x  2,43 =    8,41m2
 • Chodba…………………………..3,46 x  1,07 =    3,70m2
 • Chodba…………………………..1,17 x  0,43 =    0,50m2
 • .Chodba………………………… 1..,55 x  0,76 =    1,18m2
 • Chodba…………………………..0,83 x  0,90 =    0,75m2
 • Kúpelňa…………………………1,67 x  1,30 =    2,17m2

SPOLU PODLAHOVÁ PLOCHA BYT…………….50,39m2

PIVNICA 1…………………………………………………..10,11m2

PIVNICA 2…………………………………………………….1,31m2

Náš ponúkaný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2013 a ak to môžeme slangovo nazvať, tak, že „na kompletku“ ( nová elektrika, vertikálne aj horizontálne rozvody plynu, kuchynská linka, stierky….no všetko ako pre mladého človeka).  K bytu prislúchajú dve pivnice o rozmeroch 1,31m2 + 10,11m2, čo už teda dáva bytu riadne priestory pre uskladňovacie priestory!

V celom byte je kvalitne položená nadčasová „trendy“ podlaha, dlaždice 30 x 60cm, zakúpená nová kuchynská linka,  vybavenie kuchyne nerezové umývadlo, kombinovaný sporák Whirpool, chladničkou vkusne umiestnený a vtipne zamaskovaný plynový kotol Junkers Tiger 12kW, ktorý celý byt vykuruje ale aj zohrieva TÚV. Všetko je to riadené v byte samostatným termostatom. Všetky vykurovacie telesá v byte sú oceľovo doskové KONRAD. Byt má samostatné meranie vody, zemného plynu a elektriky. V byte sú natiahnuté elektrické rozvody CYKY 1,5mm a 2,5mm. Kľučky sú značky TUPAI a dvere SAPELI:

Okná v byte sú plastové dodané v júly 2013 firmou Jüllich Glas Holding Zrt

POZOR! ROZMERY pivnice nie sú započítané do podlahovej plochy, je to riešené ako vybavenosť bytu, čo je pre majiteľa veľká výhoda, čiže bavíme sa o čistom rozmere bytu 50,39m2 + 11,42m2 pivničných priestorov!

Mesačné náklady na byt:

 • Plyn …….. …19,00-Eur
 • Elektrika…  20,00-Eur
 • Správca…….43,50,-Eur
 • Internet……10,70,-Eur

S majiteľom bytu sme sa dohodli, že budúcemu záujemcovi ponecháme v byte všetko, samozrejme, ak to „všetko“ bude záujemca o tento byt chcieť, okrem súkromných malých vecí, ktoré pre majiteľa majú emocionálnu hodnotu.

Pozemok pod domom je tak isto kúpený v spolu podiele majiteľa a je zapísaný na LV.

NÁZOR MAKLÉRA:

Náš ponúkaný byt na predaj sa nachádza v zelenej a tichej štvrti a v blízkej vzdialenosti do centra mesta, čo zvyšuje záujem o tento byt.   Byt je kompletne zrekonštruovaný a spĺňa všetky design atribúty aj pre náročnejšieho záujemcu o bývanie. Žiadny hluk z ulice nenarúša pokoj a ticho v byte. Keď sa k tomu zoberú nulové investície  na rekonštrukciu, tento byt môžem iba ODPORÚČAŤ!

Môj subjektívny názor, že tento byt si zaslúži niekoho, komu by poslúžil a tešil sa z neho!

V Šamoríne je kompletná infraštruktúra, je to mesto, ktoré rastie a rozvíja sa.

Všetky supermarkety, reštaurácie, snáď najvychýrenejšia zmrzlina v celom okrese, cyklo trasy, hrádza, pešia zóna s obchodmi, nádherný mestský park Pomlé, športovo-zábavné centrum X-Bionic s aquaparkom, toto všetko pridáva k radosti z bývania v tomto meste.

Dôvod predaja =  do väčšieho bytu, tak isto v Šamoríne. Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku.

PRISPOSOBÍM SA VAŠIM ČASOVÝM MOŽNOSTIAM K OBHLIADKE TOHTO BYTU!

Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha