Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov na predaj priestranný 4 izbový byt na ulici Ivana Bukovčana v Devínskej Novej Vsi.

Bytový dom bol postavený, skolaudovaný a daný pôvodným majiteľom do radostného užívania v máji 1988, čiže terajší majitelia sú aj prví majitelia.
Byt sa nachádza na 2/8 podlaží a je orientovaný na severnú stranu, kde je spálňa a dve detské izby a východnú kam pozeráte z kuchyne a obývačky.

Výmera bytu je podľa LV presne 82,00m2, ktorého súčasťou je ešte loggia o výmere 3,5m2 a v suteréne je ešte malá 1,4m2 pivničná kobka.

Od roku 1988 pretieklo už veľa vody a na byte sa porobili menšie alebo väčšie úpravy, ktoré sa roztiahli do viacerých rokov.
Všetky rekonštrukčné práce začali v roku 2004 a pokračovali až do roku 2016.
Začalo to všetko osadením nových plastových okien, vystierkovaním, dotiahla sa nová elektrika v medi do kuchyne a kúpeľne. Zmenil sa pôdorys bytu, čo zapríčinila prestavba kúpeľne a WC. Jadro sa kompletne odstránilo a nahradilo užitočnejším využitím priestoru.
Všetko nabralo viac na harmónii vecí v byte a získal sa voľný priestor.

K poslednému zkrášlovaciemu procesu v byte zavelila pani domáca v roku 2016 a majitelia zakúpili novú kuchynskú linku, chladničku s mrazničkou, nový kombinovaný sporák, digestor a rohovú lavicu so stolom a stoličkami.
Čo sa obytného domu týka, sú v ňom porobené horizontálne aj vertikálne rozvody vody, plynu a kanalizácie. Práve v suteréne prebiehajú práce na úplnom vynovení a zmodernizovaní týchto priestorov, čiže dom nám ide do parády. Je samozrejme zaservisovaný.

Pripojenie k internetu vám dokáže zabezpečiť Telekom aj SWAN, ktorý má o ulicu ďalej vlastné veľké dátové centrum, čiže v DNV dosť silno využívaný telekomunikačný operátor.

Byt je výhodne situovaný v časti Devínskej Novej Vsi. Je tu výborná občianska vybavenosť , v blízkosti sa nachádza Terno, Tesco, Lidl , školy, škôlky, banky , reštaurácie , ihriská pre deti , v tesnej blízkosti je Hornbach , Baumax , Metro. Sú tu výborné možnosti turistiky a športového a kultúrneho vyžitia (cyklistická trasa, cyklomost do Rakúska, fitnes centrum , bazén , ISTRACENTRUM atď.).
Ideálne pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí hľadajú pekné prírodné prostredie kúsok od svojho bývania (SANDBERG).

Ak vás tento byt oslovil, zavolajte mi a rád vám ho spolu s majiteľom ukážem, na čo sa už teraz teším!

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha