Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o. ponúka na prenájom vo výhradnom zastúpení majiteľa veľký 4 izbový rodinný dom v najtichšej a najkratšej dúbravskej ulici Oskorušova.

Rodinný dom bol postavený v 60‘ rokoch a obsahuje veľkú kuchyňu so špajzou, obývačku,  spálňu, izbu, veľkú chodbu, samostatné WC a samostatnú kúpeľňu a na poschodí ďalšiu podkrovnú izbu. Celý dom je podpivničený.

Dom má užitkovú plochu 140m2 + pivnica.

Mesačné náklady na byt sú 200,-eur/mes./ 4 osoby

Podmienky nájmu: 800,-eur nájom + 300,-eur energie (voda, plyn, elektrika, OLO) + kaucia 800,-eur (vráti sa na konci nájmu) + 500,-eur RK

NÁZOR MAKLÉRA:

Dom je určený pre 4-5 člennú rodinu, k dispozícii je dvor a miesto pre dve autá.

Nachádza sa v slepej a kľudnej ulici.

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút  krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z rozhľadne na Devínskej Kobyly, ak je teda dobrý výhľad. Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.
Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

 

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Dom je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha