Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa slušne priestranný 2 izbový byt v malebnom mestečku Šamorín ležiacom v Podunajskej nížine na Žitnom ostrove, v blízkosti vodného diela Gabčíkovo.

Šamorín leží 25 km juhovýchodne od Bratislavy, 26km západne od Dunajskej Stredy a 25km južne od Senca, čiže dostupnosť do okresných miest je dostupná za pár minút autom. Tak isto je o toto mestečko a bývanie v ňom práve záujem obyvateľov z týchto miest a okolia.

Prvá písomná zmienka o Šamoríne sa datuje z roku 1238 a od tej doby sa Šamorín zmenil na príjemné mestečko s približne 14.000 obyvateľmi a nájdete v ňom skutočne všetko, či už komplexné zdravotné služby, kultúru, športoviská, obchodné reťazce, reštaurácie, ktoré svojimi chutnými jedlami priťahujú ľudí zo širokého okolia, všetky potrebné služby alebo základné a stredné školy.

Náš byt sa nachádza na Hlbokej ulici na sídlisku Platan v tichej a zelenej štvrti neďaleko centra Šamorína, v dome, ktorý môžeme nazvať ako „zánovná novostavba“ z roku 2004. Celý dom je postavený z tehlových tvárnic 38cm, čo zabezpečuje dostatočnú tepelnú a akustickú izoláciu.

Dom má tri nadzemné podlažia a náš ponúkaný byt je na treťom z nich.

Samotný byt má podľa vykonávacieho projektu presne 69,25m2 celkovej plochy, je orientovaný na Južnú stranu – obývačka spojená s kuchyňou a Východnú stranu, na ktorú budete mať výhľad z kuchyne.

Z kuchyne je vstup na loggiu o rozmere 3,24m2 a ďalší vstup na balkón o rozmere 4,55m2 z obývačky a súčasne aj zo spálne.

S majiteľom bytu sme sa dohodli, že budúcemu záujemcovi ponecháme v byte všetko, samozrejme, ak to „všetko“ bude záujemca o tento byt chcieť.

Išlo by o komplet vybavenie kuchyne, tzn. komplet vstavaná kuchynská linka na mieru osadená elektrospotrebičmi ( elektr.rúra Gorenje, plynový sporák Gorenje, umývačka riadu Gorenje, chladnička s mrazničkou Gorenje a osadený plynový kotol v skrinke Junkers Euroline 23kW, ktorý celý byt vykuruje a je riadený termostatom Honeywell nainštalovaným v spálni.

Na chodbe ostávajú dve na mieru zhotovené RollDorr skrine od podlahy až po strop s hĺbkou 60cm, ktoré uskladnia všetko, čo chcete ukryť alebo odložiť.

V celom byte je slušná a zachovalá plávajúca podlaha a dlažba. V izbe sú rozobraté manželská postel, ktorá tak isto môže ostať v byte aj s nočnými stolíkmi a komodami, všetko z jemného borovicového masívu.

K bytu prislúcha parkovacie miesto pre auto majiteľa priamo pod oknami bytu, čiže auto vždy po ruke a parkovacie miesto už samozrejme v cene bytu.

Pozemok pod domom je tak isto kúpený v spolu podiele majiteľa a je zapísaný na LV.

Mesačné náklady pre 3 člennú rodinu sú mesačne 110,-Eur ( je v tom správca+voda+elektrika+plyn). Pre 2 člennú rodinu rátajte s mesačným poplatkom cca 90,-Eur. V dome je zavedená UPC, Telekom a Orange optické kábel.

Názov miestnosti a podlahová plocha:

  • predsieň……..1,47 x 2,00  + 5,54 x 1,70………….12,36m2
  • WC…………….1,78 x 0,86……………………………….1,53m2
  • kúpeľňa……..1,86 x 2,35……………………………….4,37m2
  • spálňa………. 3,74 x 3,96……………………………..14,81m2
  • obývačka……4,76 x 3,97……………………………..18,90m2
  • kuchyňa…….2,87 x 3,30……………………………….9,47m2
  • loggia………..2,70 x 1,20……………………………….3,24m2
  • balkón………3,90 x 1,00 + 1,38 x 0,47……………4, 55m2

NÁZOR MAKLÉRA:

Náš ponúkaný byt na predaj sa nachádza v zelenej a tichej štvrti a v blízkej vzdialenosti do centra mesta, čo zvyšuje záujem o tento byt. Zároveň leží popri málo frekventovanej ceste a je otočený smerom do dvora a parku. Žiadny hluk z ulice nenarúša pokoj a ticho v byte. Na byte je vidieť malé opotrebovanie rokmi bývania majiteľmi ale okrem vymaľovania, prípadne možnej výmeny doplnkov v byte nevyžaduje žiadne náročné špinavé rekonštrukčné procesy a finančné investície. Parkovacie miesto pri dome hneď pod oknami, za domom parčík s ihriskom pre deti, lavičkami pre mamičky dodáva celej lokalite okolo bytového domu komornú atmosféru, kde sa všetci obyvatelia navzájom poznajú.

Keď sa k tomu zoberú takmer nulové investície  na rekonštrukciu, tento byt môžem iba ODPORÚČAŤ!

V Šamoríne je kompletná infraštruktúra, je to mesto, ktoré rastie a rozvíja sa.

Všetky supermarkety, reštaurácie, snáď najvychýrenejšia zmrzlina v celom okrese, cyklo trasy, hrádza, pešia zóna s obchodmi, nádherný mestský park Pomlé, športovo-zábavné centrum X-Bionic s aquaparkom, toto všetko pridáva k radosti z bývania v tomto meste.

Dôvod predaja = rodina sa presťahovala do Nových Zámkov.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku.

 

KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE! TAKŽE, ČI DOOBEDA, POOBEDE ALEBO VEČER, ŽIADEN PROBLÉM, PRISPOSOBÍM SA VAŠIM ČASOVÝM MOŽNOSTIAM!

 

Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt s príjemnou atmosférou osloví… Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadim a vy už len počkáte na moje vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv.

Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha