Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa dispozične dobre riešený 2 izbový byt s nepriechodnými izbami na ulici Karola Adlera v Dúbravke. Bytový dom sa nachádza na rozhraní novej a starej Dúbravky a je orientovaný na východnú a západnú stranu. Keďže sa byt nachádza na 11/12 poschodí, ponúka krásne výhľady na dúbravské sídlisko alebo na dúbravské lesy a centrum starej Dúbravky.

Bytový dom je kompletne zaservisovaný. Je zateplený, má novú bránu, v dome sú kamerové systémy, osadené dva nové výťahy.

Samotný byt prešiel tiež pred rokmi rekonštrukciou. Rekonštrukcia bytu bola riešená osadením nových plastových okien v roku 2011, novým elektrickým rozvodom, pávajúcou podlahou a novým rozvodom vody a kanalizácie .

Náš ponúkaný byt ma rozlohu podľa LV presne 58,80m2 ale má jednu oficiálnu špecialitu a to, že pred mnohými rokmi si odsúhlasili v dome posunutie chodby a inštalovanie vstupných dverí do časti spoločnej chodby, čo zväčšuje byt o ďalších 5,30m2, čiže byt má tým pádom 64,10m2. Výhodou tohto riešenia je, že z oficiálnej chodby sa stala ďalšia malá miestnosť (na fotke je to priestor oproti kúpeľni a WC so stolom a sedením).

Byt pôsobí priestorovo väčší ako vykazuje údaj z LV, pretože má dve takmer rozmerovo identické miestnosti v m2. Kuchyňa je plnohodnotná, kde sa zmestil aj kuchynský stôl pre štyroch stolujúcich.

Po rozhovore s majiteľmi bytu môže v byte ostať všetko ako je vidieť na fotkách v inzercii.

Mesačné náklady na byt pre dve osoby sú 140,-eur + 20,-eur elektrika + 14,-eur plyn.

POZNÁMKA: v byte bývali starší ľudia, ktorí sa už vysťahovali a je už do detailu uprataný. (fotky boli robené skôr).

Byt je voľný IHNEĎ!

NÁZOR MAKLÉRA:

Ide o obľúbený pôdorys 2 izbového bytu v Dúbravke s nepriechodnými takmer rozmerovo identickými miestnosťami. Byt sa nachádza v udržiavanom bytovom dome, ktorý má krásne výhľady na východnú aj západnú stranu. Hlavne tá západná je čarovná na starú Dúbravku a lesy. Všetko, čo človek potrebuje nájde v okruhu domu do 5 minút. Zastávka autobusu 83 do mesta a 27 do BoryMall priamo pri dome. Nákupné centrum Saratov 5 minút chôdze. Pri dome športový areál Pekníkova, zdravotné stredisko 10 minút, električkové spojenie 5 minút chôdze, proste všetko pri dome alebo v blízkosti domu. Tento byt môžem iba odporúčať.

NA BYTE NEVIAZNU ŽIADNE ŤARCHY.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých záujemcov pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti lesov, športovísk a zelene. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha