Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o., mob: 0917 052 310 ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa dispozične pekne prerobený a účelne riešený 3 izbový byt na ulici Planét v Ružinove.

BYT:

Náš ponúkaný byt sa nachádza v tehlovom dome na 1/4 podlaží a má výmeru 62m2 + nový pristavený 5m2 balkón. Orientácia bytu je na východnú – kuchyňa + kúpelňa a západnú stranu izba + izba s balkónom. K bytu prislúcha pivničná kobka na prízemí o výmere 3m2. Bytový dom sa nachádza v slepej ulici s možnosťou parkovania, kde nie je žiadny ruch z dopravy. Z druhej strany domu je zase pekný zelený parčík.

Dispozične náš ponúkaný byt bol kompletne prerobený a zrekonštruovaný do terajšej podoby aj dispozične v roku 2010. Boli posunuté priečky medzi obývačkou a izbou, kuchyňa bola spojená s obývačkou do jednej miestnosti a na miesto priečky majiteľ bytu predelil obývačku s izbou sklenenou stenou s posuvnými dverami, kde má teraz zriadený umelecký ateliér. Priestor kúpeľne bol taktiež úplne prerobený aj s WC. V roku 2010 boli v byte menené aj plastové okná Jullich Glas s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, plávajúca podlaha Solodoor, komplet elektroinštalácia a kompletné zariadenie celého bytu. Posledná modernizácia bytu nastala v roku 2020 osadením plastových okien v izbe-ateliér a spálňa.

Po dohode s majiteľom bytu po predaji novému majiteľovi ostáva komplet kuchyňa a obývačka ako je vidieť vo fotodokumentácii, vstavané skrine na chodbe, komplet kúpeľňa a spálňa bez postele.

Vstupné dvere do bytu sú 11 bodové ADLO, vybavenie kuchyne – chladnička s mrazničkou AEG-ELECTROLUX, digestor, rúra, indukčná doska, mikrovlnka všetko značka TEKA.

DOM:

Dom je tehlový a bol kompletne obnovený , zateplený s novou fasádou a strechou. Veľkou modernizáciou boli v roku 2020 na dom prirobené balkóny o výmere 5m2 na každé poschodie, čo dodáva bytu ďalší komfort v bývaní. Balkóny sú zakryté skleným systémom. Vynovené sú aj interiérové priestory.

V dome je zavedený optický internet, a možnosť pripojenia od Telekom, Orange, UPC.

Mesačné poplatky sú správca 205,-eur + 26,-eur elektrika.

OKOLIE:

Vedľa domu park OSTREDKY, pokojná lokalita, parčíky a samá zeleň, v blízkosti domu spoje MHD autobusov a električiek, veľké nákupné centrum AVION do 5 minút.

BYT JE KÚPOU VOĽNÝ IHNEĎ!

NÁZOR MAKLÉRA:

Ide o obľúbený a v Ružinove hojne zastúpený pôdorys 3 izbového bytu. Byt sa nachádza v udržiavanom a kompletne zaservisovanom bytovom dome, ktorý má výhľad na východnú a západnú stranu. Všetko, čo človek potrebuje nájde v okruhu domu do 5-10 minút chôdze. TENTO BYT MOŽEM IBA ODPORÚČAŤ. Nový majiteľ nemusí do bytu investovať žiadne peniaze, snáď len byt vymaľovať.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých záujemcov pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Ružinove, v tichom a kľudnom, prostredí plnom zelene. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha