Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o. ponúka na prenájom vo výhradnom zastúpení majiteľa presvetlený 2 izbový izbový byt v tesnej blízkosti dúbravských lesov na Tranovského ulici.

Náš ponúkaný byt ma výmeru podľa LV presne 52m2 a prislúcha k bytu aj pivničná kobka, ktorú môžu nájomníci využiť.

Byt sa nachádza na 4/7 poschodí a je orientovaný na západnú stranu, čiže svetelnosť v byte je veľká až do neskorých večerných hodín.

V byte ostáva nájomníkom všetko ako je vidieť z fotodokumentácie. Byt je vhodný pre pár, prípadne mladú rodinku.

Mesačné náklady energie na byt  pre 2 osoby sú 150,-eur/mes. ( elekrika, voda, plyn), pri 3 osobách 180,-eur/mes.

Podmienky nájmu: 550,-eur prvý nájom s energiami (voda, plyn, elektrika) + kaucia 550,-eur (vráti sa na konci nájmu), čiže pri podpise Nájomnej zmluvy 1100,-eur.

NÁZOR MAKLÉRA:

Pekný  a obľúbený byt s nepriehodnými izbami a dlhou chodbou, ktorý ponúkne miesto na bývanie 2-3 člennej rodine, umiestnený hneď vedľa dúbravských lesov v tichej časti Dúbravky. Možnosť parkovania? Vždy sa nájde voľné miesto do max 50m od vchodu.

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút  krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z rozhľadne na Devínskej Kobyly.  Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.
Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku.

KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, OBHLIADKA KEDYKOĽVEK PO TELEFONICKOM DOHOVORE.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha