Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. predá vo výhradnom zastúpení majiteľov nádherný a veľký pozemok na výstavbu rodinnej vily v prekrásnej dúbravskej lokalite Tavarikova osada na ulici Záhradkárska. Táto lokalita patrí k najkrajším lokalitám v Dúbravke a preto je vyhľadávaná ľuďmi z umeleckých kruhov, politikov, hercov a úspešných ľudí hľadajúcich prestíž a pozemok s krásnym výhľadom na celú Dúbravku a v tesnej blízkosti dúbravských lesov.

Náš pozemok je osadený v lokalite individuálnych rodinných domov s rôznorodou podlažnosťou a hmotovým stvárnením. Pozemok má výmeru presne 867m2. Jeho šírka je 13m a dĺžka a dĺžka 66,5m.  Má svažitý charakter so sklonom 11 stupňov. Susedne parcely zo severnej aj južnej strany sú už zastavané RD,  čiže ide o posledný pozemok na predaj na tejto tichej ulici, ktorá je v podstate „slepá“ a využívajú ju len samotní obyvatelia v domoch.

Majitelia si nechali vypracovať stavebný projekt na krásnu rodinnú vilu, ktorý je tak isto na predaj spolu s pozemkom. Vila je navrhnutá známym architektonickým ateliérom a bude novému majiteľovi pozemku odovzdaná kompletná projektová dokumentácia v hodnote niekoľko tisíc eur, samozrejme všetko v cene pozemku. Projekt sa rodil presne 4 mesiace a je navrhnutý do maximálnych technologických detailov a dispozičných návrhov.

Časť projektu uvádzam aj vo fotodokumentácii pre predstavu. Zastavaná plocha je 240m2, čo povoľuje zastavanosť daná stavebným úradom do 30%, náš projekt zaberá presne 27,7%. Na pozemku je zarastebná tráva, ktorú majitelia nechávajú vykosiť a sú na pozemku aj dva stromy, ktoré sú schválené na výrubu pre výstavbu RD a manipulačných prác na pozemku.

 

Architektonické a dispozičné a technické riešenie:

Navrhnutý RD má dve podlažia, ktoré sa otvárajú do záhradnej časti. Prístup k domu vedie po asfaltovej súkromnej ceste z južnej -západnej strany. Z veľkoryso presklenej obývačky, ktorá poskytuje nádherný výhľad na celú Dúbravku a široké okolie je možný prístup aj do nižších častí záhrady. Pri dome sú navrhnuté okrasné rastliny a časť pre rekreačnú časť s bazénom.

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Úžasná lokalita, ktorej krásu musí oceniť každý. Ticho, lesy, krásne výhľady, súkromná slepá asfaltová ulica pre obyvateľov postavených pár luxusných domov. Všetka infraštruktúra v dosahu. Jednou vetou, no proste paráda. Môžem iba ODPORUČIŤ!!!

Budem veľmi rád, ak tento pozemok s hotovým projektom získa človek, ktorému urobí veľkú radosť! A ja mu k nemu rád pomôžem.

 

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z Devínskej Kobyly, ak je teda dobrý výhľad. Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.
Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC Saratov, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

Ľudia, radi navštevujúci lesy nad bratislavskou Dúbravkou, dostali darček v podobe zrekonštruovaného turistického chodníka v Tavarikovej osade. Členovia občianskeho združenia Tavarikova osada s podporou Bratislavského samosprávneho kraja a mestskej časti Dúbravka opravili vyše 120-metrový úsek s prevýšením takmer 25 metrov. Trasa smeruje z Tavarikovej osady na križovatku Jezuitské lesy. Je celoročne využívaná pešími i cyklistami.

 

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Pozemok s hotovým projektom je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento pozemok osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha