Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa garsónku na Holičskej ulici v Petržalke. Byt sa nachádza vo veľkom dome s terasou v lokalite so silne zastúpenou infraštruktúrou a neďaleko jazera Veľký Draždiak.

Náš ponúkaný byt sa nachádza na 5/13 podlaží. Na prvom podlaží sa nachádzajú obchodné priestory. Je orientovaný na západnú stranu. Po celej šírke bytu sú okná a dvere so vstupom na loggiu, čo dodáva bytu vysokú svetlosť.

Rozloha bytu je presne podľa LV 23,78m2. K bytu treba ešte pripočítať zasklenú a zateplenú loggiu s rozmerom 5,20m2. K bytu prináleží aj pivničná kobka v suteréne domu o výmere 1,38m2. Spolu 28,98m2 s loggiou.

  • Izba…………………..15,59m2
  • Predsieň……………..3,35m2
  • Kúpeľňa +WC……. 3,46m2
  • Loggia ……………… 5,20m2
  • Kobka ………………..1,38m2

 

Byt prešiel prvou modernizáciou v roku 2011 osadením nových plastových okien. V roku 2018 boli osadené nové bezpečnostné dvere a v roku 2019 boli v celom dome vymenené všetky stúpačky vody a kanalizácie.

V byte ostáva novému majiteľovi všetko ako je vidieť na fotkách v inzercii, okrem TV. Z elektrospotrebičov v byte ostáva chladnička s mrazničkou Elektrolux, práčka Samsung, mikrovlnka, komplet kuchynská linka s elektrickou rúrou a elektrickými varnými doskami Mora a veľká sedacia súprava, ktorá sa dá ľahko rozložiť na spanie.

Mesačné náklady na byt sú 85,12,-eur/mes. + 20,-eur elektrika

Bytový dom tiež prešiel kompletnou rekonštrukciou v interiéroch. Na novo je zmodernizovaná vstupná hala, nové výťahy, schodisko, suterén, udržiavane vnútorné priestory. Novo zrekonštruovaný vchod s dvomi výťahmi, vstup do domu na elektrický kľúč a kamerovým systémom. Zaservisovaná strecha a komplet zateplený dom.

Na každom poschodí je šesť bytov. Tri na jednej strane chodby oddelené od hlavnej chodby ochrannými dverami a na druhej strane chodby ďalšie tri byty, tiež so spoločným oddelením dvier od hlavnej chodby.

Byt je voľný na predaj IHNEĎ!

NÁZOR MAKLÉRA:

Byt je vhodný na investíciu s možnosťou okamžitého obsadenia podnájomníkom bez investícii alebo ako „štartovací“ byt, resp. pre každého, kto nepotrebuje veľa priestoru na bývanie ale splní to pre neho účel bývania. Lokalita je zastúpená všetkou infraštruktúrou, všetko potrebné je v blízkosti, vrátane relaxu pri jazere Veľký Draždiak. Pred domom sú z oboch strán veľké parkoviská s dostatkom miesta pre parkovanie.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Petržalke. Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha