Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa veľmi pekne dispozične riešený 3 izbový byt v novo vystavanej peknej lokalite v Dúbravke na ulici Pri Hrubej lúke. Táto výstavba v tesnej blízkosti OC Dubrawa sa začala dávať prvým novým majiteľom do užívania v roku 2015 a dnes ponúka príjemné a zdravé bývanie množstvám spokojných rodín.

Bytový dom je riešený s uzavretým dvorom, ktorý je navrhnutý ako oddychová zóna s lavičkami, zeleňou a ihriskami pre mamičky s deťmi.

Bytový dom má 5 nadzemných podlaží a náš byt sa nachádza na 1 podlaží. Je postavený z tehál. Výmera bytu je presne podľa LV – 79,85m2, prislúcha mu pivnica 16m2 a terasa – 16m2 so vstupom z obývacej miestnosti. Byt je vo výlučnom vlastníctve jednej osoby.

Orientácia bytu je na východnú stranu – obývačka + kuchyňa a západnú stranu spálňa + detská izba. Okrem izieb je v byte samostatná veľká kúpeľňa, WC a veľký šatník uzavretý zrkadlovými zasúvacími dverami, ktorý s prehľadom ponúkne dostatočný priestor pre vaše šatstvo a topánkový arzenál.

Obývacia izba je priestranná a esteticky prepojená s kuchynskou časťou. Kuchynská linka je robená na mieru so vstavanými spotrebičmi Gorenje ( trúba, varná doska, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor)

V oboch izbách sú vstavané RollDorr skrine o hĺbke 60cm, ktoré ponúkajú veľkorysý úložný priestor pre šatstvo.

Kúpeľňa a WC sú obložené trendovým obložením, v kúpeľni je osadená vaňa s ochranným preskleným krytom proti striekajúcej vode.

Celý byt je osadený elektrickými komponentami Legrand – zásuvky a vypínače, a tak isto je v byte natiahnutá počítačová sieť s dvoj zásuvkami RJ-45.

Okná sú plastové s hnedým zafarbením a so žalúziami, čo dodáva bytu zjemnenie a pocit teplého dreva.

Vo všetkých miestnostiach je položená plávajúca podlaha od kvalitného nemeckého výrobcu Kronofllor 8mm s pružnou protihlukovou izoláciou.

Súčasťou ceny bytu je aj garážové státie v suteréne – 12m2. Garáž je samozrejme ovládaná diaľkovým ovladáním.

Mesačné náklady pre 2 osoby sú: 100,-eur/mes.

NÁZOR MAKLÉRA:

Ide o novostavbu v novo vzniknutej a veľmi príjemnej lokalite Dúbravky. Osídlená tohto času do posledného bytu so stálym záujmom hľadajúcich záujemcov. Táto časť Dúbravky je najprogresívnejšia čo sa výstavby týka. Nezabúda sa pritom ani na zelené plochy. Hneď cez ulicu je OC Dubrawa, ktoré ponúka širokú škálu služieb. Len kúsok, vzdušnou vzdialenosťou cca 500m sa nachádza ďalšie veľké obchodné centrum BoryMall, čo zvyšuje záujem práve o byty Pri Hrubej lúke.

V blízkosti je pripojenie na diaľnicu smerom na Záhorie a Českú republiku.

Byt je pekný, dýcha novotou, nebadať na ňom žiadne použitie. Je vhodný pre mladé rodiny s deťmi ako aj pre strednú či skôr narodenú generáciu. Vstup do bytu je bezbariérový, čiže žiaden problém ani pre spoluobčanov s telesným handycapom.

Pri zakúpení bytu netreba v ňom aktivovať žiadne úpravy, len dokúpiť zariadenie do izieb, ktoré uľahodia oku novému majiteľovi.

Ja tento byt môžem len a len ODPORÚČAŤ!

 

Byt je kúpou voľný IHNEĎ.

Ak sa vám tento byt zapáčil, zavolajte mi kedykoľvek a dohodneme si jeho obhliadku.

 

KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE! TAKŽE, ČI DOOBEDA, POOBEDE ALEBO VEČER, ŽIADEN PROBLÉM, PRISPOSOBÍM SA VAŠIM ČASOVÝM MOŽNOSTIAM!

Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt svojou dispozíciou a veľkosťou osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadim a vy už len počkáte na moje vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv…:-)

 

Hypotéku, ak bude treba, vám tak isto urobíme. Spolupracujeme s nezávislou profesionálnou hypotekárnou spoločnosťou, ktorá má vo svojom portfóliu všetky banky.

A verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha