Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj dispozične pekne navrhnutý 3 izbový byt na ulici Pri Kríži v Dúbravke.

Byt vám ponúkne očarujúci výhľad z okien spálne aj detskej izby na ďaleké okolie. Výhoda je aj v tom, že vám už nikto pred vašim domom nič nepostaví. Všade navôkol iba zeleň, blízke lesy a polia. Fantastické ticho a krásna scenéria s výhľadom až na Záhorskú Bystricu, Marianku, zrúcaninu hradu Pajštún.

Dom bol postavený medzi poslednými panelovou technológiou a skolaudovaný a daný do užívania v roku 1993, čiže taký „mladík“ medzi panelákmi. Byt má presnú výmeru podľa LV 70,64m2 + kvalitne presklená loggia 3,4m2 a samozrejme k bytu prislúcha aj malá pivničná kobka. Lokalizácia bytu je na 8/8 poschodí a orientácia Juh – obývačka + kuchyňa a Sever spálňa + detská izba.

DôLEŽITÁ INFORMÁCIA:

Bytový dom je bezbariérový, tzn., že je vhodný aj pre všetkých ľudí s telesným postihnutím, zhoršenou mobilitou alebo napríklad mamičky s kočíkmi. Od chodníka až po byt žiaden schod. Výťahom až hore priamo k dverám bytu.!

INFORMÁCIA O BYTE:

Z modernizačných prác v byte boli dosadené nové plastové okná, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, 2 roldory, zasklená lodžia, kúpelňa a plávajúca podlaha.

INFORMÁCIA O DOME:

Bytový dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1993, toto si pamätám veľmi dobre, lebo sme si všetci obyvatelia v blízkosti domu vydýchli, že konečne už nebude rachot a plno prachu zo staveniska….:-)

Od vtedy už prešlo 26 rokov a náš bytový dom je opäť v plnej sile, kompletne zateplený a strecha zaservisovaná. Toto sa stalo v roku 2013. V celom dome sú kamerové systémy, ktoré dohliadajú na bezpečnosť v dome. Na chodbách sú nainštalované digitálne merače tepla. Na každom poschodí sú len dva byty. Oproti nášmu bytu býva mladá sympatická rodinka.

MESAČNÉ NÁKLADY NA BYT PRE 5 ľudí:

150,-Eur na 5 členov rodiny, čo vie majiteľ doložiť svojim ročným vyučtovaním. Náklady sú naozaj veľmi nízke.

INFORMÁCIA O OKOLÍ:

Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 45 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z Devínskej Kobyly, ak je teda dobrý výhľad. Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.

Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC Saratov, Terno a MHD.

Pri dome sa schádza komunita veselých mamičiek z domu so svojimi deťúrencami, no je tu proste veselo.

Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

ZÁVER:

Parádna a tichá lokalita, nikto vám už pred oknami nič nepostaví a ten výhľad je bezkonkurenčný na sídliskový byt.

Ak by niekto kupoval tento byt ako investíciu na prípadný prenájom, nevyžaduje žiadnu finančnú investíciu na rekonštrukciu, pretože terajší majitelia v podstate všetko môžu v byte ponechať okrem televízora a berú so sebou aj veľkého plyšového tigra…:-) Tento byt v pohode splní štandard podnájmu. Ak kupuje niekto byt pre seba a chce to mať tip-top, tak to určite nejaké peniažky ešte zhltne. Myslím, že po jeho vynovení istotne ponúkne krásne bývanie novým majiteľom.

Pred domom sú parkoviska dve, ako hovoria obyvatelia domu, že vždy sa nájde miesto.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.

Ak vám toto všetko bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime a vy už len počkáte na moje vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv…:-)

Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha