Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj priestorovo veľkorysý a po celý deň slnkom presvetlený 2 izbový byt v obci Slovenský Grob, v časti Šúr – Malý Raj na Dúhovej ulici, neďaleko Bratislavy a v tesnej blízkosti Pezinka.
Tento dispozične príjemne navrhnutý byt sa nachádza na 2 podlaží zo 4 a je orientovaný na J/Z stranu, čiže slnka po celý deň bude v byte neúrekom.
V bytovom dome postavenom a skolaudovanom 23. 4. 2014 sa nachádza pekných 21 bytov, obývanými príjemným osadenstvom. V dome je aj 9 nebytových priestorov.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej haly, dvoch priestranných izieb, z ktorých jedna je obývačka spojená s kuchyňou, druhá je veľká spálňa a samostatné WC a kúpeľňa.
Presná výmera bytu je podľa LV – 53,22m2, k tomu treba prirátať veľkú 15m2 terasu, ktorá v teplých mesiacoch vytvára pohodovú tretiu „miestnosť“ pre posedenie s priateľmi pri dobrom víne. Podstatné je, že pred domom už nič nebráni k ďalekým výhľadom.
K bytu patrí aj parkovacie miesto pred domom – 12m2 a pivnica – 1,2m2. Internet a káblovú TV poskytuje Slovanet cez optické káble.

Byt sa predáva s kuchynskou linkou robenou na mieru, vyrobenou v 2014, ktorá obsahuje voľne stojacu chladničku s mrazničkou zn. Gorenje RK 6192 AX, r.2014 s objemom chladničky 225 l, objemom mrazničky 94 l, plno integrovaná umývačka riadu 45 cm zn. Electrolux ESL4200LO, r.2014, varná sklokeranická doska zn. Zanussi ZEV6341VBA, r.2014, zabudovaná elektrická rúra zn. Electrolux EOA3450AOX, odsávač pár komínový zn. Gorenje DK GO 600 E, r.2014, LED osvetlenie pod obvodom celej hornej časti kuchynskej linky. V obývačke ostáva biela obývacia stena, klimatizácia – jedna vnútorná jednotka je v obývačke – možnosť ovládať cez WIFI na diaľku, druhá je v spálni – obe jednotky je možné ovládať samostatne, je možnosť ponechať aj gauč v obývačke, ďalej ostávajú stropné svietidlá v celom byte, skrine Rolldoor v chodbe aj v spálni, drevený vešiak vo vstupnej chodbe, v kúpeľni ostáva samozrejme vaňa so skleneným priedelom, umývadlo, zrkadlo, poličky, svietidlá, vo WC ostáva polička nad toaletou a tiež samozrejme samotná toaleta…:-)

Rozpis mesačného poplatku po položkách pre 1 osobu:
1. tvorba fondu opráv domu ………17,12,-Eur
2. záloha za dodávku tepla………….20,38,-Eur
3. záloha za dodávku tep. vody…… 9,00,-Eur
4. zálohu za vodu………………………..13,25,-Eur
5. záloha za osvetlenie…………………1,49,-Eur
6. záloha za odvoz smeti………………1,90,-Eur
7. záloha dažďová voda………………..0,62,-Eur
8. poistné……………………………………..1,76,-Eur
9. služby bývanie správa………………6,15,-Eur
MESAČNÁ SPRÁVA CELKOM…………..72,90,-Eur

Mesačné nájomné/1os. – 72,90,-Eur, avšak reálne je to ale cca 50,-Eur/1os.
Elektrina/mesiac: 30,-Eur
Slovanet TV + internet Optik 60 Mbit/s, neobmedzené dáta/mesiac – 24,50,-Eur

V byte je plávajúca podlaha od významného nemeckého výrobcu.
Zaujímavosťou bytu sú vysoké stropy cca 2,90m. Bezpečnostné dvere sú samozrejmosťou. Namontované sú drevené okná s dvoj sklom.
Celý dom vykuruje centrálny kotol. Dom je zateplený 100mm polystyrénom.
Pri blízkom centre Monar je zastávka MHD a Tesco.

Ak vás tento byt oslovil, zavolajte mi a rád vám ho spolu s majiteľom ukážem, na čo sa už teraz teším…..:-)

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

RK Dubrawa Real, s.r.o. vám garantuje, že ak vám žiadna banka nedá hypotekárny úver, vrátime vám späť rezervačný poplatok, čo vám dáme písomne aj do Rezervačnej zmluvy!

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o

Poloha