Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov krásnu, udržiavanú už historickú polyfunkčnú budovu, ktorej prvý záznam sa datuje z roku 1923. Naša budova sa nachádza uprostred úplného centra Šaštína na námestí neďaleko rímskokatolíckej baziliky Sedembolestnej Panny Márie, čiže ide skutočne o reprezentatívnu lokalitu.

Šaštín-Stráže je malebné mestečko ležiace v okrese Senica v Trnavskom kraji. Patrí medzi najstaršie obce na Záhorí a mal vždy významné postavenie v hospodárskom a cirkevnom živote Slovenska. Dnes tu žije 4972 obyvateľov. Nachádza sa 70km od Bratislavy, 18 km západne od Senice, 33 km severne od Malaciek, a 20 km južne od Holíča. V Šaštíne sa nachádza železničná stanica Šaštín – Stráže, ktorá leží na trati Kúty – Trnava. Pár km od Šaštína je pripojenie na diaľnicu D2 smerom na Bratislavu alebo Českú republiku.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území obce Šaštín-Stráže. Vznikla prestavbou a prístavbou rodinného domu. Prístup je priamo z uličného parteru. Stavba obsahuje dve časti,  a to nebytové priestory a ubytovaciu časť – 4 izbový byt, ktorý má 125,65m2 + 17,34m2 veľkú terasu. Predná časť stavby (časť od námestia) je dvojpodlažná s čiastočným suterénom, dvoma podlažiami a nevyužitým podkrovným priestorom. V suteréne objektu sú dve miestnosti. Nad suterénom, teda v prednej časti objektu, je hlavný podnikateľský a obchodný priestor – tohto času lekáreň.

DISPOZIČNÉ ČLENENIE:

Lekáreň, dve kancelárie, priestor na príjem tovaru, skladové priestory, WC, výlevka, chodba, ktorá vedie do laboratória, umyvárne, denne miestnosti šatne a sprchy. Obchodný priestor je prístupný z čelnej strany objektu – hlavný vchod, z boku – z prejazdu do dvora – bočný vchod pre personál, no zároveň z dvora. Tu sa vstupuje cez zázemie, ktorým je bytová jednotka so sociálnym zariadením a už spomínanú chodbu.  Cez železobetónové točité schodisko je prístupný samostatný bytový priestor – veľkometrážny byt. V byte sa cez vstupnú halu vstupuje ďalších miestností, ktorými sú: štyri izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, šatník, sklad. Z kuchyne je prístupná i vonkajšia veľká terasa s výhľadom do dvora.

Železobetónové schodisko pokračuje až do priestoru podkrovia, ktoré je aktuálne nevyužívané. V tejto časti objektu sú výplne otvorov plastové s izolačným dvojsklom. Priestory kúpeľní sú doplnené o keramický obklad. Podláhy sú riešené ako keramická dlažba, laminátová podlaha a linoleum v závislosti od využitia priestoru. Táto časť stavby je pekne udržiavaná, je po celkovej rekonštrukcii. Objekt je dvojpodlažný len pod pôdorysom bytu s terasou.

Stavby sú spojené do jedného uceleného celku tvaru “L”, uzavretého susedmi od strany námestia, no z opačnej strany je prístup i príjazd na dvor stavby cez zadnú oceľovú bránu.

Nehnuteľnosť leží v zaujímavej lokalite, je teda prístupná pre peších i autom z oboch strán, čo je veľkou výhodou! Sú jasne dané jeho hranice, či už stavbou či oplotením. Je tu značná plocha pre prístavby, či iné využitie, čo navyšuje hodnotu nehnuteľností.

ROZLOHA PODĽA PODLAŽÍ:

– podzemné podlažie 0……….132,49m2
– nadzemné podlažie 1……….336,08m2
– nadzemné podlažie 2……….210,59m2
– podkrovné podlažie………….325,50m2

 

PRE KOHO JE TÁTO BUDOVA URČENÁ:

–            potraviny

–            lekáreň

–            cukráreň, pekáreň, lahôdkáreň, mäsiareň

–            reštauračné služby

–            boutique ( šatstvo, obuv, detské, kojenecké, dámske, pánske oblečenie, turistika,

Šport)

–            podnikateľský plán a projekt – prenájom ubytovania typu „airbnb“

–            malý hotel

–           priestory ponúkajú veľkorysý priestor a ich dispozícia by spĺňala a vytvorila dobré

podmienky pre činnosť farmaceutických a zdravotníckych firiem, súkromné lekárske ambulancie

–           ďalšie možnosti pre výživové centrum, depilácie, masáže, manikúra, pedikúra,

cvičenie pre tehotné ženy, kalanetika

–           ajurvéda, joga, terapie, poradenstvo, BIO potraviny, výživové doplnky

–           je vhodná tiež ako sídlo pre jazykovú školu

–           možnosť obsadenia budovy marketingovou spoločnosťou

–           telekomunikačná firma alebo IT firma

–           administratívna spoločnosť

–           obchodná spoločnosť

–           advokátska spoločnosť

–           finančná a poradenská spoločnosť

–           poisťovacia spoločnosť

–           PRE VŠETKY SPOLOČNOSTI A FIRMY, KTORÉ MAJÚ PLÁNY A VÍZIE A V BUDOVE

NÁJDU SVOJE VYUŽITIE

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Krásna priestranná budova priamo v srdci Šaštína neďaleko rímskokatolíckej baziliky s obrovským potenciálom pre všetky druhy podnikania. Veľký dvor, garáže, dielne, samotná prevádzka, bytová jednotka, dobrá dostupnosť na diaľnicu smerom na Bratislavu aj Českú republiku, železničná stanica, neďaleko sa nachádzajú všetky nákupné pasáže aj zastávky MHD a to dáva tomuto domu všetky potrebné tromfy na dobré vyhliadky pre nového majiteľa.

Nedá sa všetko popísať o tejto z vonku originálnej a z vnútra priestorovo veľkorysej budove s fantastickým potenciálom pre ľudí s víziou, ktorým technické zabezpečenie budovy ponúkne silné zázemie pre ich podnikateľskú činnosť v akejkoľvek oblasti.

Preto všetkých záujemcov pozývam na osobnú obhliadku, kde vám priestory napovedia viac, otvoria vám vašu predstavivosť a načrtnú všetky ďalšie možnosti.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha