Vladimír Matrka – RK Dubrawa real, s.r.o. dáva vo výhradnom zastúpení majiteľov do podnájmu pekný a skutočne útulný 2 izbový byt v tichej časti bratislavskej časti Trnávky na Slovinskej ulici. Trnávka je miestna časť v mestskej časti Ružinov.

Náš byt sa nachádza v 4.podlažnom tehlovom bytovom dome na zvýšenom prízemí s výhľadom do parku, čiže na opačnú stranu od hlavnej ulice.

Byt má podľa LV úžitkovú výmeru presne 47,84m2. Súčasťou bytu sú aj dve veľké a oknovým systémom uzavreté loggie. Jedna má vstup z obývačky a druhá loggia zo spálne. Vytvárajú príjemné miesto pre kávu aj v zimných mesiacoch, nakoľko je loggia kvalitne izolovaná zateplením domu a kvalitnými oknami, ktoré sú osadené aj z vonkajšej časti loggie.

Veľkou pridanou hodnotou bytu je jeho veľká murovaná pivnica, ktorá má úctyhodné rozmery 4 x 2,5m a teda 10m2, kde naozaj dokážete uskladniť všetko.

Byt bol kompletne prerobený a zrekonštruovaný v roku 2017, kedy sa vynovila kúpeľňa a WC, osadila nová kuchynská linka, položila dlažba a plávajúca podlaha.

Samozrejme, elektrické rozvody sú tiež medené.

Čo sa týka vybavenia bytu, tak novým nájomníkom ostane k dispozícií komplet pekná kuchynská linka s osadeným plynovým sporákom a rúrou MORA, chladnička s mrazničkou Electrolux, práčka Whirpool, sedacia súprava v obývačke, malým stolíkom a stolíkom pod TV, kuchynským stolom so stoličkami a v spálni manželská dvoj posteľ a veľké posuvné rolldorr skrine s hĺbkou 60cm.

V byte je pripojenie na internet a káblovú televíziu. Byt je zabezpečený bezpečnostnými dverami.

Pár metrov od bytového domu sa nachádza zastávka trolejbusu 204 a 205. Lokalita je veľmi vhodná aj pre záujemcov, ktorí pracujú v biznis centrách na Galvániho ulici a bízkeho okolia.

Mesačné náklady na byt pre dve osoby sú do 150,-eur.

Cena podnájmu za mesiac je 590,-eur, v ktorom je samotný podnájom a všetky energie.

Pri podpise Zmluvy o podnájme nájomník zaplatí majiteľovi bytu 2 x 590,-eur, jedná mesačná splátka vopred a jedna kaucia, ktorá sa v prípade nepoškodenia bytu vyplatí nájomcom späť po ukončení nájmu.

PROVIZIU pre RK nájomník NEPLATÍ!

BYT JE VOĽNÝ IHNEĎ a KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, ČIŽE OBHLIADKA PRE VÁS KEDYKOĽVEK !POZOR!

Poprosím záujemcov o obhliadku, aby sme všetci dodržali ochranné pomôcky rúška a rukavice. Ďakujem.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Ružinove, v blízkosti centra mesta a mestského života. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha