Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa pekný 2 izbový byt v podkroví tehlového domu postaveného v roku 2000 na ulici Pod Záhradami v Dúbravke,
hneď vedľa veľkého športovo-rekreačného parku a medzinárodnej školy British International School.

Tento skutočne pekný a útulný byt nachádzajúci sa v podkroví má podľa LV presnú výmeru 45,57m2. Je orientovaný oboma izbami na východnú stranu, čo nám zabezpečuje, že byt sa neprehrieva ani v letných mesiacoch, keďže strecha je polvalbová a tým pádom chráni slnku a jeho priamym lúčom z južnej a západnej strany.
Dom môžeme nazvať ako udržiavaná novostavba, síce už niečo dom prežil ale stále vyzerá v interiéroch veľmi čisto a neopotrebovane. To isté platí aj o jeho vonkajšku. Fasáda čistá, dom zateplený, strecha s kvalitným servisom, schody, pivnice, výťahy všetko stále ako nové.
Dom ma 8 podlaží a na každom podlaží sa nachádza päť bytových jednotiek. V pivničnej časti k bytu prislúcha pivničná kobka o rozmere 1,4m2.

DOM JE BEZBARIÉROVÝ, čiže od cesty a chodníka bez schodov priamo do bytu.

Dispozícia bytu:
Z chodby sa vchádza do veľkej chodby, z ktorej je vchod do spáľne, obývačky spojenej s kuchynkou a taktiež do kúpeľne s WC ( misa je špeciálna, taká čo umyje a vyfúka)
Výhľad z okien zabezpečujú podkrovné okná Velux. Keďže ide o relatívne mladú stavbu, je samozrejmosťou, že všetky rozvody sú pôvodné a teda nové od výstavby domu, čiže žiadna rekonštrukcia starých rozvodov vás nečaká ani elektrických, je tam meď. Na chodbe, kúpeľni a WC je položená dlažba a v izbách sú položené drevené parkety – NIE plávajúca podlaha. Veľké vstavané skrine na chodbe schovajú všetko, čo schovať potrebujete.

V dome sú dotiahnuté prípojky Telekom, Orange, UPC a dá sa pripojiť aj na SWA a rádiom aj na VNET.

V BYTE OSTÁVA VŠETKO AKO JE VIDIEŤ NA FOTKÁCH, SAMOZREJME, POKIAĽ NOVÝ ZÁUJEMCA BUDE CHCIEŤ.

Služby spojené s bývaním:
– Teplo na vykurovanie……..36,38,-Eur
– Teplo na ohrev TÚV……….61,33,-Eur
– Vodné stočné TÚV…………15,04,-Eur
– Vodné stočné SV…………..11,35,-Eur
– Osvetlenie schodiska……….0,60,-Eur
– Elektrika výťahy………………0,90,-Eur
– OLO………………………………3,50,-Eur
– Upratovanie……………………2,10,-Eur
– Poistenie domu……………….0,73,-Eur
– Poplatok UK……………………0,75,-Eur
– Fond opráv……………………22,79,-Eur
– Spáva bytu……………………..5,64,-Eur
– SPOLU……………………….161,00,-Eur

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z Devínskej Kobyly, ak je teda dobrý výhľad. Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.
Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC Saratov, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

ZÁVER:
Ak by niekto kupoval tento byt ako investíciu na prípadný prenájom, nevyžaduje žiadnu finančnú investíciu na rekonštrukciu, pretože terajší majitelia v podstate všetko môžu v byte ponechať okrem televízora. Tento byt v pohode splní štandard podnájmu takého, že si za neho môžete smelo vypýtať 550,-Eur. Ak kupuje niekto byt pre seba a chce to mať tip-top, tak to určite nejaké peniažky ešte zhltne ale iba na nový nábytok, nové lampy a premaľovanie bytu. Myslím, že po jeho vynovení istotne ponúkne krásne bývanie novým majiteľom.
Pred domom sú parkoviska, ako hovoria obyvatelia domu, že vždy sa nájde miesto.

BYT JE BEZ TIARCH a KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, ČIŽE OBHLIADKA PRE VÁS KEDYKOĽVEK !

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha