Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa nebytový priestor na Cabanovej ulici v Dúbravke.
Nebytový priestor sa nachádza na 1. podlaží v polyfunkčnom objekte so samostatným vchodom a má rozlohu presne podľa LV – 79,45m2. Celý priestor sa skladá z troch miestností, malej kuchynky, sprchy a WC. Orientácia a výhľady sú na východnú a západnú stranu.

Celý polyfunkčný objekt bol postavený a daný po kolaudácii do užívania v roku 2000 a pozostáva z hromadných garáži v podzemnom podlaží, nebytových priestorov na prízemí so samostatným vchodom z exteriéru a bytov situovaných na piatich horných poschodiach.

Nami ponúkaný nebytový priestor pozostáva z troch kancelárskych miestností a príslušenstva ako zádverie, kuchynský kút, chodba, WC a sprcha. V priestore sú rozvody elektrickej energie, kúrenia, inžinierskych sietí okrem plynu. Komplet nebytový priestor je zabezpečený zabezpečovacím zariadením.
Priestor je dobre udržiavaný so štandardným vybavením, diaľkovým vykurovaním a prípravou TÚV.
Súhlas s prevádzkou kancelárii dostal majiteľ povolenie okresným hygienikom 22.1.2001.

Nebytový priestor sa nachádza v sídliskovej tichej časti, s dobrou dostupnosťou, či už do mesta alebo na blízku diaľnicu D2 smerom na Záhorie a Českú republiku. Doprava je v tejto sídliskovej mestskej časti reprezentovaná autobusmi a električkami. Zastávka sídliskového mini busu je pred našim domom a k zastávke MHD do 3 minúty chôdze. Pred polyfunkčným domom je možnosť parkovania.
V prípade záujmu sa dá náš nebytový priestor pretransformovať na apartmán.
K nehnuteľnosti sa neviažu žiadne ťarchy!

Rozmery podlahovej plochy nebytového priestoru:
– Zádverie…………….1,54m2
– Kancelária………..17,01m2
– Kancelária………..24,91m2
– Kancelária………..28,05m2
– Kuchynka…………..1,20m2
– Sprcha………………1,78m2
– WC……………………0,96m2
– Chodba……………..4,00m2
SPOLU:……………79,45m2

PRE KOHO JE PONÚKANÝ PRIESTOR VHODNÝ:
– Veľkorysé priestory vhodné pre všetky typy lekárskych ambulancii
– Farmaceutické firmy
– Potraviny
– Lekáreň
– Podnikateľský plán – ubytovanie formou Airbnb
– Výživové centrum, depilácie, masáže, manikúra, pedikúra
– Ajurvéda, joga, terapie, BIO potraviny, výživové doplnky
– Jazyková škola
– cvičenie pre tehotné ženy, kalanetika
– marketingová spoločnosť
– telekomunikačná a IT firma
– administratívna spoločnosť
– obchodná spoločnosť
– advokátska spoločnosť
– finančná a poradenská spoločnosť
– poisťovacia spoločnosť
– vhodné aj ako apartmán na bývanie
– PRE VŠETKY SPOLOČNOSTI A FIRMY, KTORÉ MAJÚ PLÁNY A VÍZIE A V BUDOVE NÁJDU SVOJE VYUŽITIE

NÁZOR MAKLÉRA:
Perfektný udržiavaný a čistý nebytový priestor v tichej dúbravskej lokalite dokáže ponúknuť kvalitu akejkoľvek firme. Nepotrebuje žiadnu údržbu, žiadny úvodný kapitál, len sa nasťahovať a fungovať.
Všetko v dosahu, či už úrady, MHD, obchody, obchodné centrum. Parkovanie možné priamo pred domom. Môžem iba ODPORÚČAŤ!

Nedá sa všetko popísať o tomto z vnútra veľkorysom priestore s fantastickým potenciálom pre ľudí s víziou, ktorým technické zabezpečenie budovy ponúkne silné zázemie pre ich podnikateľskú činnosť v akejkoľvek oblasti.
Preto všetkých záujemcov pozývam na osobnú obhliadku, kde Vám priestory napovedia viac, otvoria Vám Vašu predstavivosť a načrtnú všetky ďalšie možnosti.

KĽÚČIKY OD PRIESTORU MÁM STÁLE PRI SEBE!

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK DubrawaReal, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka nehnuteľnosti a z dostupných verejných listín.

Poloha