Vladimír Matrka – RK Dubrawa real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa dispozične dobre a účelovo navrhnutú dvojgarsónku De Luxe v dosť vyhľadávanej lokalite na Fedinovej ulici v Petržalke.

Fedinova ulica je známa svojou vysokou koncentráciou obchodov a prevádzok. Patrí medzi petržalské centrá a plní funkciu takého malého pešieho korza.
V tesnej blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, materské školy, škôlky, detské jasle, plaváreň, známa reštaurácia Alfa, neďaleko preteká Chorvátske rameno a je tu kompletná občianska vybavenosť a všetky spoje MHD pri dome (68,91,93,94,96,99).

Náš ponúkaný byt sa nachádza v obytnom dome, ktorý bol postavený v roku 1986. V podstate boli postavene tri takéto 12 poschodové domy stojace vedľa seba ( čísla vchodov 2-24), ktoré boli prvé domy postavené s terasou. Od roku 1986 pretieklo už veľa vody a domy boli odvtedy niekoľkokrát vynovené a zaservisované.

Byt sa nachádza na 10/12 poschodí a je orientovaný na juhovýchodnú stranu. Čiže slnko vás obdarí svojimi lúčmi od rána do obeda. V lete vysoké teploty z prehriatia bytu nepocítite.
Podľa LV má výmeru presne 47,48m2 + 5m2 loggia so skleným systémom. Pozemok pod domom je tak isto v spolu podielnictve majiteľa bytu. Veľkou výhodou je pivničná kobka o rozmere 1,4m2 ktorá sa nachádza hneď vedľa bytu v priestore za výťahovou šachtou.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorej súčasťou bolo prerobenie kúpeľne a WC, ďalej bola položená dlažba vo vstupnej chodbe a v izbách bola položená plávajúca podlaha. Na loggiu bol namontovaný presklený systém.

Čo sa samotného bytu týka, je v stave, akom je zdokumentovaný na fotkách. Ostáva v ňom v podstate všetko. Tento stav bytu umožňuje budúcemu kupujúcemu:
1.) s nižším nárokom na bývanie po kúpe ihneď bývať bez väčších investícii
2.) s investičným cieľom, a to byt prenajímať tak isto bez ďalších investícii
3.) alebo byt dať do reprezentatívneho stavu a celý si ho krásne prerobiť na svoj obraz

Mesačná zálohová úhrada celkom pre 2 osoby 115,00,-Eur

– teplo na kúrenie………………………38,28,-Eur
– teplo na ohrev vody………………..13,28,-Eur
– vodné, stočné – teplá voda………..4,10,-Eur
– vodné, stočné – studená voda……6,41,-Eur
– zrážková voda…………………………0,32,-Eur
– odvoz odpadu…………………………4,10,-Eur
– osvetlenie……………………………….1,16,-Eur
– výťah……………………………………..2,10,-Eur
– upratovanie……………………………..5,25,Eur
– poistenie domu………………………..1,20,-Eur
– havarijná služba……………………….0,33,-Eur
– fond opráv……………………………..31,47,-Eur
– správa domu…………………………….7,00,-Eur

Myslím, že niekoho tento byt poteší a urobí mu radosť.
Kľúčiky od bytu mám stále pri sebe a pozývam vás na obhliadku, kedy vám to bude vyhovovať…prispôsobím sa vám.

BYT JE BEZ TIARCH A KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ! Nikto v ňom nebýva!

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha