Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa dispozične účelne riešený 2 izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke, hneď vedľa nákupného OC Saratov.

Náš ponúkaný byt sa nachádza 5/8 poschodí a má výmeru 47,3m2. Orientácia bytu je na východnú stranu, čiže počas letných mesiacov sa neprehrieva. Priame slnečné lúče prenikajú do bytu len v dopoludňajších hodinách. K bytu prislúcha pivničná kobka na prízemí.

Dispozične je byt riešený, že vstupnými dverami sa dostaneme chodbou do obývačky a z nej do spálne. Vedľajšou malou chodbičkou do kuchyne. Na chodbe je samostatné WC a kúpeľňa.

S majiteľom sme sa dohodli, že v byte ostáva všetko ako je vidieť vo fotodokumentácii.

Byt prešiel dvojetapovou rekonštrukciou. Prvá prebehla v roku 2009, kedy boli osadené nové drevené eurookná ( priložená fotka s dátumom a výrobcom), položená dlažba na chodbe, osadené nové bezpečnostné vchodové 7 bodové dvere, zakúpená kuchynská linka a prerobená kúpeľňa a WC. Druhá rekonštrukcia prebehla v roku 2019 položením novej plávajúcej podlahy, osadením nových drevených zárubní a dverí z čerešňového dreva Solodoor, prerobením elektrických rozvodov, výmenou vodovodných, plynových a kanalizačných rozvodov. Bol zakúpený nový nábytok v obývačke skrinky a sedacia súprava, v spálni nová skriňa a manželská posteľ. Na chodbe je veľká roldorová skriňa.

V kuchyni sa nachádza zánovná kuchynská linka s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou Gorenje a umývačkou riad Bosch. V kúpeľni ostáva zabudovaná automatická práčka Whirpool plnená zhora.

Bytový dom je kompletne zaservisovaný. Je zateplený, s novou strechou s izolačnou termo vrstvou, má novú bránu na čip, v dome sú kamerové systémy, osadený nový výťah v roku 2015.

V dome je zavedený optický internet, konkrétne náš byt využíva služby od Telekom. Priamo pred domom je veľké parkovisko.

Mesačné poplatky sú v roku 2022 na dve osoby 125,-eur + 20,-eur elektrika + 7,-eur plyn.

BYT JE VOĽNÝ IHNEĎ! KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, OBHLIADKA MOŽNÁ KEDYKOĽVEK:

NÁZOR MAKLÉRA:

Ide o obľúbený a v Dúbravke hojne zastúpený pôdorys 2 izbového bytu s priechodnými miestnosťami. Byt sa nachádza v udržiavanom a kompletne zaservisovanom bytovom dome, ktorý má výhľad na východnú stranu. Všetko, čo človek potrebuje nájde v okruhu domu do 5 minút. Zastávka autobusu 84, 20,23, 26,123 a električka 4 hneď pred domom. Nákupné centrum Saratov minúta chôdze. V blízkosti domu športový areál Pekníkova, zdravotné stredisko 5 minút, električkové a autobusové spojenie 1 minúta chôdze, proste všetko pri dome alebo v blízkosti domu. Tento byt môžem iba odporúčať. Nový majiteľ nemusí do bytu investovať žiadne peniaze, snáď len byt vymaľovať.

NA BYTE NEVIAZNU ŽIADNE ŤARCHY.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých záujemcov pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti lesov, športovísk a zelene. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha