Vladimír MATRKA – Dubrawa Real, s.r.o. na osobné požiadanie majiteľov ponúka na predaj idylický rodinný dom v prekrásnom prostredí v srdci Dúbravky na Brižitskej ulici.

Úžasné a tiché prostredie starej Dúbravky umocnené 50m vzdialenej kaplnky Panny Márie Ružencovej a hneď vedľa nej stojacej jaskynky Lurdskej Panny Márie dodáva tejto lokalite okrem zdravého a nádherného bývania aj silný duchovný rozmer. Málo kto vie, že Dúbravka bola niekedy uctievaným pútnickým miestom. Patrila k štyrom najvýznamnejším miestam, na ktorých sa stretávali chorvátski kolonisti z Rakúska a Uhorska.

Brižitská ulica patrí medzi najstaršie dúbravské uličky, ktorá je už od pradávna presiata rodinnými domami a malým pohybom áut. V súsedstve tohto domu bývajú historicky „starodúbravčania“ alebo dlhoroční Dúbravčania, čiže pokojná štvrť po všetkých stránkach. Proste, radosť tu žiť!

NIEČO O TOMTO DOME:

Tento krásny rodinný dom postavil sám majiteľ ( stavebný inžinier – odborník ) po 1 a pol ročnej výstavbe, skolaudovaný bol v roku 2002. Dom je precízne navrhnutý do každého detailu s maximálnými technickými nadčasovými výdobytkami, ktoré predbiehali danú dobu v čase výstavby.

Dom má 2 nadzemné podlažia a jedno podzemné. Kompletná využiteľná rozloha domu je 504 m², toto všetko má zástavbu 197m² a postavené je na 679m² veľkom  mierne svahovitom pozemku, ktorý dodáva práve týmto svahom nádhernú kresbu celému domu. Do svahov pri dome sú vkusne zapracované dve relaxačné terasy, ktoré v teplých mesiacoch slúžia ako ďalšie miestnosti domu. Radosť sa na nich stretávať s priateľmi pri chutných opekačkách a dúškoch dobrého vína. Areál tejto nehnuteľnosti má 5 parkovacích miest – 2 miesta v garáži v suteréne domu a 3 vonkajšie parkovacie státia. Vjazd na nehnuteľnosť je cez elektricky ovládanú bránu.

 

Rodinný dom má 6 izieb, ktoré sú tri lokalizované  na prízemí a tri na poschodí – v podkroví domu. V podkroví domu je inštalačná súprava na osadenie kuchynskou linkou. Vlastne celý dom je tak nejako pružne pripravený aj na iné alternatívy prerobenia priestorov v interiéroch, ako som písal vyššie, všetko je  nadčasové a plasticky pripravené na akékoľvek zmeny v dome.

Ďalej sú v suteréne domu dvoj garáž, fitnes priestor s prípravou osadenia bazéna 12 x 4,45m, sklady, práčovňa, priestor na saunu, technicky vyspelá kotolňa a dielňa.

V roku 2012 bola v dome realizovaná modernizácia vykurovacieho systému (2 kondenzačné kotle GEMINOX, 1 zásobník 300 L TÚV, pridané vykurovacie vetvy, solárny trubicový panel, úprava komínov), osadený satelit, filtre na úpravu vody. Svetlé výšky miestností sú v prízemí zvýšené na 2.70 m. Vykurovanie nehnuteľnosti je radiátorové, spojené s podlahovým. V nehnuteľnosti sú rozvody pre centrálne vysávanie, podružný merač v podkroví, 2 WIFI router, a samozrejmosťou je zabezpečovací systém JABLOTRON.

Statika konštrukcie domu umožňuje nadstavbu a prístavbu, poprípade je možné na pozemku postaviť ďalší samostatný rodinný dom so samostatnými vjazdom.

Mesačné poplatky na celý chod domu sú v priemere 320,-Eur.

PRE VÁŽNYCH ZÁUJEMCOV JE KOMPLETNÝ TECHNICKÝ POPIS DOMU V POČTE 8 STRÁN, KTORÝ PO OBHLIADKE PONÚKNEME.

NÁZOR MAKLÉRA:

Samotná lokalita Brižitská ulica je všetkými „starodúbravčanmi“ považovaná za veľmi dobrú adresu. Bývate v meste a pritom ste v dedinskom prostredí, kde budete počúvať kikiríkanie kohúta, spev vtákov. Započúvate sa do krásneho ticha, do ktorého občas prenikne zvonenie zvona z neďalekej kaplnky. Viem, sú aj inde takéto tiché a rozprávkové miesta, ale sú dosť vzdialené od infraštruktúry. Tento nami ponúkaný dom je iný, je v srdci Dúbravky, všetko máte na dosah, MHD, úrady, zdravotné strediská, kultúra, športoviská a krásny dom na rozľahlom peknom pozemku. Čo viac si môže želať nový majiteľ? Ja môžem len ODPORÚČAŤ túto parádu novému majiteľovi!

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha