Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na prenájom 2 samostatné izby na Tranovského ulici v Dúbravke.

Ponúkané 2 izby sa nachádzajú v štvor-poschodom bytovom dome a obe sú orientované na južnú stranu, čiže po celý deň v izbách slnka dostatok.

Komplet celý byt má výmeru podľa LV presne 78,81m2.  Jedna ponúkaná izba má výmer 12,5 m2 a nájomník môže využívať aj loggiu, ktorá má vstup práve z tejto izby a druhá izba ma výmeru 12,1 m2.

Obaja podnájomníci budú môcť využívať spoločne veľkú obývačku, kompletne zariadenú kuchyňu s elektrospotrebičmi, WC a kúpeľňu.

Byt je umiestnený v lokalite, ktorá sa nachádza v bezprostrednom kontakte s prírodou. Všetko ako „vyšité“ pre aktívny život, turistiku a športy.

Vedľa domu sa nachádza zastávka autobusu č. 83 a v blízkosti aj č.123.

Mesačný poplatok mesačne vopred na jednu izbu je 200,-eur + 200,-eur + 100,-eur-RK. Ďalšie poplatky počas roka 200,-eur/mes.

IZBY SÚ VOĽNÉ IHNEĎ.

Ak sa Vám niektorá z izieb zapáčila, zavolajte na telefónne číslo 0917 052 310 a pôjdeme sa na byt spolu pozrieť.

KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, OBHLIADKA MOŽNÁ KEDYKOĽVEK!

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha