Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa pekne zrekonštruovaný a zmodernizovaný 3 izbový byt v blízkosti OC RETRO na Rumančekovej ulici.

Byt sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova, kde sú všetko „kvetinkové ulice“ a kúpychtiví záujemcovia majú o byty v tejto lokalite obrovský záujem, ktorý ponuka predávaných bytov nestíha pokrývať. ( Rumančeková, Muškátová, Ďatelinová, Sedmokrásková, Astrová, Azálková, Nezábudková, Narcisová, Šalviová). Všetko dôležité sa nachádza v tesnej blízkosti domu, či už nákupné centrum, parčíky, MHD, školy, škôlky, úrady, kultúra, šport, polikliniky, kliniky…proste všetko. Vzdialenosť do historického centra mesta je do 5km.

Bytový dom a spoločné priestory sú dobre udržiavané. Niečo už od prvej kolaudácie prežil ale stále vyzerá v interiéroch veľmi čisto a neopotrebovane. To isté platí aj o jeho vonkajšku. Fasáda čistá, dom zateplený, strecha s kvalitným servisom, schody stále čisté a pivnice hneď na medziposchodí pre každom byte. V mesiaci október -november bude prebiehať inštalácia nových výťahov.

DôLEŽITÁ INFORMÁCIA: pre obyvateľov domu sa nebudú navyšovať mesačné poplatky na zatepľovanie domu ani na osadenie nového výťahu. Budget je už vyzbieraný.

Dom má 6 podlaží a na každom podlaží sa nachádzajú tri bytové jednotky. Náš byt je na 1.podlaží a jeho výmera je 64,86m2. K bytu prislúcha pivničná murovaná kobka na medziposchodí o rozmere 1,4m2 a má aj okno.

Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva. Je po kompletnej modernizácii a rekonštrukcii. Dispozičná prestavba spočívala v prestavbe kuchyne a kompletnou prestavbou bytového jadra a v podstate celý byt je tak trochu inak prerobený. Pôsobí veľmi vzdušne a priestranne. V obytných miestnostiach sú plávajúce laminátové podlahy. V kúpeľni a WC je keramická dlažba a na stenách krásne keramické obklady. Všetko úplne nové, rekonštrukcia z roku 2019.

Obývačka je orientovaná na východ, spálňa na západ a decká izba tiež na západ.

Kuchynská linka je osadená so základnými kuchynskými elektrospotrebičmi – indukčná varná doska, teplovzdušná rúra, digestor, umývačka riadu Gorenje a samostatná chladnička s mrazničkou Gorenje. Vstupné dvere sú bezpečnostné a okná sú plastové. V kúpeľni ostáva aj zánovná práčka, ktorá má rok a pol.

Majitelia nechávajú v byte v podstate všetko ako je vidieť na fotodokumentácii v inzercii, okrem stoličiek v kuchyni, stolíka v obývačke, TV a malého stojanu v kúpeľni. Ostatné podľa dohody s majiteľmi ostáva v byte. A sú to veci veľmi hodnotné a v podstate „ročné“, čiže zánovné a úplne čisté a na mieru pre tento byt vyrobené.

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Nový majiteľ dostane kompletne krásne zrekonštruovaný byt aj s vybavením a novým nábytkom. Verte, že veľmi dobre som sa v ňom cítil, všetko je ako práve vyrobené a urobené. Čiže, priniesť so sebou zubnú kefku a môžete bez problémov hneď bývať bez akýchkoľvek úprav a finančných investícii. K tomu skvelá lokalita v peknej časti Ružinova. Pred domom sú parkoviská, ako hovoria obyvatelia domu, že vždy sa nájde miesto. Susedia sú podľa majiteľov bezproblémovi.

MESAČNÉ POPLATKY PRE 2 osoby/mes:

Mesačná záloha ……………………….130,-eur

Nájomné na konci roka majiteľom vrátili 300,-eur späť!

V byte je možnosť využiť internet od Orange, Telekom a káblovú TV.

BYT JE BEZ TIARCH A NIE SÚ NA BYTE ŽIADNE ZOSTAKOVÉ HYPOTÉKY.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Ružinove, v blízkosti centra mesta a mestského života. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha