Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa v tichej a malebnej časti Dúbravky a záhradkárskej oblasti Hrubá Lúka relaxačnú záhradu.

Naša záhrada sa nachádza priamo v srdci záhradkárskej oblasti s veľkou výmerou, kde v susedstve už stavajú veľké a honosné rodinné domy a práve o túto lokalitu vzniká veľký záujem o kúpu pozemku. O pár rokov aj vďaka projektu na Hrubej lúke táto rekreačná a záhradkárska oblasť naberie na sile záujmu zo strany ľudí hľadajúcich peknú záhradu, resp. pekný pozemok pre výstavbu rodinného domu.

Záhrada ma celkovú výmeru úctyhodných 985m2. Šírka pozemku je cca 17m a dĺžku cca 57m. Krásny pozemok pre výstavbu rodinného domu. Jej sklon je 2 stupne, čiže skoro rovinatý pozemok. Cena za pozemok je 150,-eur/m2.

Na pozemku sú dve chatky. Jedna  je s betónovým základom a pivnicou o rozmere 23m2 a vrch obytnej časti stavby je postavený z dreva. Samozrejmosťou je aj stavebné povolenie pre chatku preukázateľné majiteľmi. V chatke sa dalo celoročne bývať. Druhá chatka je v dolnej časti záhrady a je to taká klasická chatka, ktorú skôr narodení poznajú z pionierskych táborov a verím, že majú z tých čias aj nezabudnuteľné zážitky….:-)

Na pozemku je funkčná studňa a tiež elektro pripojenie do chatky aj s revíznou správou o pripojení. Prípojka elektriky v záhrade bola zrealizovaná v roku 1992 a revízna správa presne 22.12.1992. Pripojenie na elektriku je na 380/220V a privedené podzemným káblom CYAY 4Bx so zavedením do rozvodnice pre chatku.

Majitelia si dali vypracovať 22.08.2018 protokol o vytýčenú hranice pozemku v systéme S-JTSK prístrojom GPS Leica 900CS technológiou GNSS s použitím kľúča TRS_JTSK, aby boli všetky výmery záhrady jasné a pri možnom predaji pre nového kupujúceho bezproblémové a všetko transparentné.

Taktiež majitelia záhrady dali 26.11.2007 urobiť nový geometrický plán, aby zdokladovali celú transparentnosť a presnú výmeru parcely a jej hraníc.

Celá záhrada je oplotená klasickým pletivovým plotom. Záhrada niekedy plnila miesto zeleninovej a ovocnej záhrady ale časom sa premenila po výsadbách stromov a okrasných kríkov skôr relaxačnú na stretnutie s priateľmi pri chutnej grilovačke a posedení pri dobrom víne. V záhrade je viac ihličnatých stromov vysadených priamo majiteľom záhrady a veľa okrasných kríkov a drevín.

 

Naša záhrada ma úchvatný potenciál čo sa svojej výmery týka, jej lokalizácii v krásnej oblasti dúbravských hôr a v neposlednom rade o pár rokov tam bude mohutná výstavba rodinných domov, kde môžeme hovoriť aj o investičnom pozemku  s niekoľko násobným navýšením predajne možnej ceny.

K záhrade sa dá dostať peši od Potravín KRAJ na Homolovej ulici cez les do 10minút alebo autom po poľnej ceste okolo areálu Penati tiež do 10 minút.

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Záhrada je krásna, očarila aj mňa pre svoju veľkorysú výmeru m2. Je osadená v krásnej a veľmi tichej obľúbenej záhradkármi časti Dúbravky priamo pri lesoch.

Úžasné prostredie. Zaručujem sa za túto záhradu a transparentnosť celého obchodu. Neviaznu na tejto záhrade žiadne ťarchy, zrady….nič! Pozorovať lov sokola alebo myšiaka je priam zážitok ako strmhlav priamo pri vás uloví malú myš. Toto všetko sa dá z tejto záhrady pozorovať. Ste v civilizovanom svete záhradkárov ale príroda vám stále „premieta“ reálne zábery zo sveta zvieracej ríše.

Záhrada je určená pre aktívnych ľudí. Je plastická, čiže môže z nej byť naďalej relaxačná záhrada s množstvom stromov alebo dá sa z nej urobiť zeleninová záhrada. Studňa sa postará o prísun vody.

ZÁHRADA JE KÚPOU VOĽNÁ IHNEĎ.

Ak sa vám táto záhrada zapáčila, zavolajte mi kedykoľvek a dohodneme si jeho obhliadku.

OBHLIADKY MOŽNÉ, ČI DOOBEDA, POOBEDE ALEBO VEČER, ŽIADEN PROBLÉM, PRISPOSOBÍM SA VAŠIM ČASOVÝM MOŽNOSTIAM!

KĽÚČIKY OD TEJTO KRÁSNEJ ZÁHRADY MÁM STÁLE PRI SEBE!

Ďalej to bude už len na vás, ako vás táto záhrada svojou dispozíciou a veľkosťou osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime a vy už len počkáte na naše vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv…:-)

Hypotéku, ak bude treba, vám tak isto urobíme. Spolupracujeme s nezávislou profesionálnou hypotekárnou spoločnosťou, ktorá má vo svojom portfóliu všetky banky.

A verte, že tú navrhne najlepšiu hypotéku práve pre vás a vaše potreby.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha