Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa zrekonštruovaný, v obľúbenom dispozičnom riešení a kompletne zariadený 3 izbový byt v tichej časti Devínskej Novej Vsi, na ulici Jána Smreka.

Náš byt sa nachádza na 3/12 poschodí v práve aktuálne vynovenom bytovom dome. Servisné práce na dome prebiehali od roku 2018 a práve sa demontujú posledné kusy lešenia. Aktuálne je bytový dom krásne vynovený a opravený.

Byt má výmeru podľa LV presne 64,73m2 a jeho orientácia je na Východ – obývačka + kuchyňa a Juh – dve izby. Súčasťou bytu je presklená loggia o výmere 3,5m2 a pivničná kobka 1,4m2.

Samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. V byte sú osadené plastové okná so sieťkami proti hmyzu, plávajúca podlaha v izbách a dlažba v ostatných priestoroch bytu, kompletne vymenené rozvody elektriky – zásuvky 2,5 meď a svetlo 1,5 meď. Súčasťou bytu sú bezpečnostné dvere. V roku 2016 sa kompletne vynovila kúpeľňa a WC. Taktiež bol zakúpený aj komplet nový nábytok v celom byte, nové interiérové dvere a celý byt bol vystierkovaný a vymaľovaný.

Posledná etapa rekonštrukčných prác, ktoré prebehli a boli ukončené 22.11.2018, zasiahla výmenu vertikálnych aj horizontálnych rozvodov vody, plynu a kanalizácie, ako v byte, tak aj v celom dome.

Čo sa týka samotného bytu, netreba v ňom robiť v tomto čase žiadnu údržbu ani žiadne nutné zmeny.

Majiteľ prenechá byt novému majiteľovi so všetkým, ako je zdokumentované na fotodokumentácii, čiže aj s novým nábytkom a kompletným zariadením v byte. SUPER! Všetko je maximálne vkusné a použiteľné bez známok opotrebenia.

Na bytovom dome sa práve demontujú posledné kusy lešenia. Všetko je nové, opravené, vynovené. Dom zateplený, výťahy nové, schodisko a spoločné priestory čisté, strecha urobená na novo, všetky rozvody v dome kompletne nové. Tieto práce začali v roku 2018 a ukončené boli v apríli 2019. Okolie bytového domu sa upravuje práve aktuálne.

NÁKLADY NA BYT – 150,-eur + 15,-eur elektrika + 11,- plyn

V dome je možnosť využitia káblovej televízie a internetu Magio a pripojenia Swan. Čoskoro plánujú sprístupniť UPC.

NÁZOR MAKLERA:

Bytový dom sa nachádza v skutočne tichej časti Devínskej Novej Vsi a je to naozaj veľmi kľudná časť. Byt je zrekonštruovaný v zrekonštruovanom a vynovenom bytovom dome. Po zakúpení nečakajú nového majiteľa žiadne investície. Možno len premaľovať byt do iných farieb, pokiaľ by sa oči nového majiteľa nestotožnili s tými terajšími farbami. Byt sa predáva komplet s nábytkom a vybavením, čiže nový majiteľ sa môže okamžite nasťahovať bez ďalších investícii. Lokalita výborná. V blízkosti všetko na dosah. Všetka občianska vybavenosť max. do 10 minút peši. V blízkosti veľmi veľa zelene, turistické chodníčky na blízku Devínsku Kobylu, cyklotrasy na Devín, do Rakúska. Byt je kúpou voľný IHNEĎ! Môžem iba ODPORÚČAŤ!

V blízkosti domu je veľké parkovisko.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Devínskej Novej Vsi, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.

Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento skvost osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadim a vy už len počkáte na moje vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv…:-)

Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha