Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa, v obľúbenom dispozičnom riešení 4 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, na ulici Jána Smreka.
Náš byt sa nachádza na 11/12 podlaží vo vynovenom bytovom dome, ktorý bol daný novým obyvateľom do užívania 14.12.1988 a určite veľa novým majiteľom urobil krásne Vianoce…:-)

Servisné práce na dome prebiehali v interiéroch domu na spoločných priestoroch a osadením nových výťahov.

Byt má výmeru podľa LV presne 81,60m2 a jeho orientácia je na Východ – kuchyňa + izba 1 + izba 2 + izba 3 a Západ – obývačka. Súčasťou bytu je loggia o výmere 3,00m2 a pivničná kobka 1,52m2.
V byte sú osadené plastové okná osadené v roku 2010, inak môžeme byt označiť za pôvodný stav. Je to byt určený na kompletnú rekonštrukciu, čomu zodpovedá aj cena bytu.

V dome je možnosť využitia káblovej televízie a internetu Magio a pripojenia Swan. Čoskoro plánujú sprístupniť UPC.

NÁKLADY NA BYT – 160,-eur + 15,-eur elektrika + 11,- plyn – 3 osoby

Rozloha bytu:
1. Obývačka……….17,64m2
2. Izba 1…………….12,03m2
3. Izba 2………………8,55m2
4. Izba 3………………8,01m2
5. Kuchyňa………….8,70m2
6. Kúpeľňa………….2,96m2
7. WC………………….1,00m2
8. Predsieň 1……….5,16m2
9. Predsieň 2……….8,19m2
10. Hala………………7,84m2
11. Loggia…………….3,00m2
12. Piv.kobka………..1,52m2

NÁZOR MAKLERA:
Ide skutočne o byt v pôvodnom stave, určený na kompletnú modernizáciu, čo je výhodná a dobrá kúpa pre záujemcov, ktorý si chcú byt pretvoriť na svoj obraz a nepreplatia zbytočne peniaze ako pri kúpe „čiastočnej rekonštrukcie“, kde nakoniec aj tak všetko vyhádžu z bytu a urobia nanovo. Bytový dom je pekný, čistý, spoločne priestory udržiavané, okolie domu tak isto. Hneď vedľa domu sa nachádza detské ihrisko, čiže aj pre rodiny s deťmi je to len pár metrov na ihrisko plné hojdačiek. Lokalita výborná. V blízkosti všetko na dosah. Všetka občianska vybavenosť max. do 10 minút peši. MHD do 3 minút od domu. V blízkosti veľmi veľa zelene, turistické chodníčky na blízku Devínska Kobyla, cyklotrasy na Devín, do Rakúska. V blízkosti domu je veľké parkovisko.

BYT JE BEZ TIARCH!

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Devínskej Novej Vsi, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha