Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o., ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa 3 izbový byt na Trebišovskej ulici v Ružinove.

Pozn.: byt je už bez nábytku, ostala len kuchynská linka.

Byt má celkovú podlahovú plochu presne podľa LV – 64,64m2, nachádza sa na 6/6 podlaží v technicky upravenom, zateplenom a zaservisovanom bytovom dome.
Pozostáva z troch miestností a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je WC, kúpeľňa, predsieň, kuchyňa, balkón – 4,9m2 a pivničná kobka. Jeho výhľad zo všetkých okien je orientovaný na východnú stranu.
Súčasťou je aj spolu podiel na pozemku pod domom, ktorý má majiteľ kúpený.

Samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorú si majitelia urobili v roku 2008 a rekonštrukcia okrem výmeny kvalitných plastových okien, elektroinštalácie (zásuvky Cu 2,5mm, svetlo 1,5mm) plynu, kanalizácie a vody zasiahla aj zmenu pôdorysu bytu. Bola prepojená stena kuchyne s obývačkou, boli pomenené priestory WC a kúpeľne. Na podlahe sú ošetrené, vybrúsené krásne pôvodné drevené parkety.

Do domu sú dotiahnuté prípojky telekomunikačných služieb, ktoré umožňujú využívať služby Telekom, UPC, Orange.

Mesačné náklady pre 3 osoby sú 115,- Eur.
Mesačné náklady na elektriku sú: 25,- Eur
Mesačné náklady na plyn – quartál: 10,-Eur

NÁZOR MAKLÉRA:
Bytový dom sa nachádza v Ružinove a to je predzvesť toho, že je pre veľa ľudí hľadajúcich svoj nový byt veľmi zaujímavý a táto lokalita v ich „hľadáčiku“. Ide o pomerne zaujímavú ružinovskú lokalitu v blízkosti známej ulice Drieňova, s ktorou Trebišovská susedí. Dom je udržiavaný veľmi dobrou správcovskou spoločnosťou Blahobyt. s.r.o. (sú na nich veľmi dobré referencie). Pred domom parkovisko.
Samotný byt prešiel rekonštrukciou aj pôdorysnými zmenami k lepšiemu, čiže ponúkne novému majiteľovi kvalitné bývanie. Zo strany kupujúceho snáď bude treba ešte zopár estetických úprav, aby byt vyzeral na svoj obraz, pretože práve k 20.11. odišli z neho nájomníci.
V blízkosti bytového domu sú všetky dôležité spojenia MHD a v jeho okolí výborná občianska vybavenosť.
VÝHODY BYTU: tiché prostredie, lokalita, byt má nové rozvody (elektrika, voda, plyn, kanalizácia, balkón, možnosť parkovania pred domom.

BYT JE BET TIARCH! Záujemcov pozývam na spoločnú obhliadku, kľúčiky od bytu mám stále pri sebe.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha