PRI SERIÓZNOM ZÁUJME DOHODA MOŽNÁ!

Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o., mobil: 0917 052 310 ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa dispozične dobre riešený 2 izbový byt na Pekníkovej ulici v Dúbravke. Bytový dom sa nachádza na rozhraní novej a starej Dúbravky a je orientovaný na východnú  stranu. Keďže sa byt nachádza na 5/8 poschodí, ponúka krásne výhľady na dúbravské sídlisko a športový areál „Pekníčka“.

Bytový dom je kompletne zaservisovaný. Je zateplený, má novú bránu, v dome sú kamerové systémy, osadený nový výťah s kamerou. Na každom poschodí sú iba tri byty a na medziposchodiach malé loggie. Fasády čisté, interiér stále upratovaný.

Náš ponúkaný byt ma rozlohu podľa LV presne 49,26m2. K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 1,36m2.

INFORMÁCIA O BYTE:

Byt vyzerá presne tak ako je zaznamenaný na fotkách. Pôsobí veľmi zachovalým dojmom po dobrých majiteľoch, ktorí tam bývali od začiatku výstavby a po kolaudácii v roku 1972. Byt je po kúpe ihneď použiteľný na prenájom v tomto stave pre menej náročných klientov ale pre vlastné bývanie potrebuje modernizáciu v plnom rozsahu.

Na byte sú vo veľmi dobrom stave plastové okná, tiež sú prerobené na novo vertikálne aj horizontálne rozvody vody, plynu a kanalizácie.

Na podlahe je položené linoleum a koberce.

Mesačné náklady na byt pre osobu sú 134,-eur + 17,-eur elektrika + 23,-eur plyn/štvrťročne. V dome sú prípojky všetkých operátorov, z ktorých sa dá vybrať pripojenie internetu a TV služieb.

Po rozhovore s majiteľmi bytu môže v byte ostať všetko ako je vidieť na fotkách v inzercii.

INFORMÁCIA O OKOLÍ:

Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z Devínskej Kobyly. Za hodinu krokom sa môžete kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.

Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC Saratov, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Ide o obľúbený 2 izbový byt v Dúbravke v panelovej výstavbe. Byt sa nachádza v udržiavanom bytovom dome, ktorý má krásne výhľady na východnú stranu. Všetko, čo človek potrebuje nájde v okruhu domu do 5 minút. Zastávka autobusu 83 do mesta a 26 do Bory Mall priamo pri dome. Nákupné centrum Saratov 5 minút chôdze. Pri dome športový areál Pekníkova, zdravotné stredisko 10 minút, električkové spojenie 5 minút chôdze, proste všetko pri dome alebo v blízkosti domu. Tento byt môžem iba odporúčať.

NA BYTE NEVIAZNU ŽIADNE ŤARCHY A BYT JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ!

KĽÚČIKY BYTU MÁM PRI SEBE, takže obhliadka bytu možná na základe telefonického dohovoru 7 dní v týždni.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých záujemcov pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti lesov, športovísk a zelene. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme, najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha