Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov 2 izbový byt na Hanulovej ulici v Dúbravke. Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý sa dal pôvodným majiteľom do užívania v roku 1974 a je orientovaný na západnú stranu, čiže svetla a slnečných lúčov hlavne po obede až do večera dostatok. Z okien máte príjemný výhľad na dúbravské lesy.

Byt sa nachádza na 3/13 podlaží a má presnú výmeru podľa LV – 44,54m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka s výmerou 1,2m2. Z kuchyne je vstup na malý francúzsky balkón.

Bytový dom je vynovený, zateplený, boli v ňom vymenené všetky vertikálne a horizontálne rozvody vody, plynu, elektriky. Pýchou domu budú určite nainštalované parádne nové výťahy, dva osobné a jeden nákladný. Samozrejmosťou je nová vstupná brána.

Na každom poschodí sú dva krát po tri byty, tzn., že dom je rozdelený chodbou na „dve krídla“ od výťahu. Obe mini chodby sú uzamykané vždy vlastníkmi troch bytov.

V byte sú prípojky UPC, Telekom a dá sa pripojiť aj Orange.

Rozpočet nákladov na byt za kalendárny rok:
– Odplata za výkon správy – 72,00,-Eur
– Fond prevádzky a údržby – 374,16,-Eur
– Studená voda – 72,72,-Eur
– Odvoz odpadu – 28,92,-Eur
– Dažďová voda – 3,00,-Eur
– Poistenie domu – 16,44,-Eur
– Teplá voda – 58,92,-Eur
– Elektrika a osvetlenie – 7,80,-Eur
– Výťahy – 11,14,-Eur
– Upratovanie – 21,72,-Eur
– Réžia SVB – 8,04,-Eur
– Odmeny predsedu SVB – 57,48,-Eur
– Ústredné kúrenie – 337,08,-Eur
– Teplo na teplú vodu – 190,56,-Eur
SPOLU ZA ROK – 1.260,48,-Eur = za mesiac 105,04,-Eur

NÁZOR MAKLÉRA:
Bytový dom sa nachádza na začiatku Dúbravky a v jej príjemnej lokalite. Západná orientácia bytu zase odbremení možný hluk od hlavnej cesty a ponúka ticho a krásny výhľad na vzdialene lesy. Pred oknami už nebude nič stáť. V blízkosti domu je spoločné veľké parkovisko a veľa detských ihrísk. Kompletná občianska vybavenosť je do 10min peši.
Čo sa samotného bytu týka, je v stave, akom je zdokumentovaný na fotkách. Ostáva v ňom v podstate všetko. Tento stav bytu umožňuje budúcemu kupujúcemu:
1.) s nižším nárokom na bývanie po kúpe ihneď bývať bez väčších investícii
2.) s investičným cieľom, a to byt prenajímať tak isto bez ďalších investícii
3.) alebo byt dať do reprezentatívneho stavu a celý si ho krásne prerobiť na svoj obraz a po úpravách bytu myslím, že to bude pre nového majiteľa krásne bývanie a ja tento byt môžem iba ODPORÚČAŤ!

BYT JE BEZ TIARCH A KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ!

Ak vás tento byt oslovil, prosím kontaktujte ma, kľúčiky od bytu mám stále pri sebe.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.
©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha