Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa 1 izbový byt v novovybudovanej štvrti Dúbravy na Agátovej ulici 9/C v Dúbravke hneď vedľa OC DUBRAWA.

Bytový dom je kvalitne postavená novostavba firmou Corwin a skolaudovaná v roku 2020. Projekt v jednej z najzelenších častí Bratislavy, Dúbravke, zameraný na rodinné komunitné bývanie. Miesto, kde sa dá športovať, pozhovárať so susedmi či vypestovať si vlastné paradajky. K tomu bratislavský unikát – veľkoplošné mozaiky na fasádach od ôsmich slovenských umelcov. V spoločnom nádvorí je detské a multifunkčné ihrisko, časť bola vymedzená aj pre komunitné záhradky. Noví obyvatelia tak môžu profitovať z kombinácie kvalitného bývania v novovznikajúcej štvrti a z existujúcej vybavenosti v podobe obchodov, služieb, škôl a výbornej dopravnej infraštruktúry.

V byte ešte nikto NEBÝVAL. Elektrospotrebiče ešte NEBOLI NIKÝM používané, zariadenie je úplne nové a byt bol komplet zariadený v JÚNI 2021, čiže pred mesiacom. Kto sa tam nasťahuje BUDE v tomto byte bývať úplne PRVÝ.

Byt sa nachádza na 2/5 poschodí.  Má výmeru presne 32m2 – balkón 3,5m2.

Izba je orientovaná na východnú stranu.  Svetelnosť bytu je po celý deň fantastická, pretože východná strana bytu je celá presklená veľkým oknom a balkónovými dverami.

Byt  je určený na podnájom jednej osobe, maximálne dvom.

Design kuchyňe je bielej farby vo vysokom lesku, v ktorej je osadená mraznička s chladničkou Whirpool, teplovzdušná rúra s varnou doskou ELECTROLUX, design digestor Klarstein. Kuchynská linka je podsvietená LED svetlom. Na pranie je k dispozícii práčka Whirpool.

Sprchový kút tiež ešte NIKTO nepoužil a výrobcom je kvalitná švajčiarska firma SanSwiss Royal Group. Vodovodne batérie sú kvalitnej značky Hangsrohe, toaleta JIKA.

V izbe je sedacia súprava, ktorá sa dá za 5 sekúnd rozložiť na pohodlnú posteľ.

V celom byte sú iba LED svetla s 4000K, čiže prírodným denným svetlom príjemným na oči aj počas večera.

 

Mesačné platby mesačne pre jednu osobu sú 400,-eur + 150,-eur energie + optický internet + TV – UPC + športové uzavreté ihrisko na kód.

Depozit 550,-eur, ktorý sa na konci prenájmu vráti späť v prípade, že nájomník nepoškodí byt alebo nebudú nedoplatky na energiach.

PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE!

 

Byt je umiestnený v lokalite, ktorá sa nachádza v bezprostrednom kontakte s prírodou. Z jednej strany Malé Karpáty a z druhej Devínska Kobyla. Všetko ako „vyšité“ pre aktívny život, turistiku a športy. Veľkorysé verejné priestory.

Dlhé cestovanie za športom, nákupmi, relaxom, dobrým jedením, kávičkou? Netreba! Všetko nájdete hneď pri dome cca 5 minút  v nákupnom centre BORY MALL alebo v OC SARATOV. Hneď pri dome je OC DUBRAWA, kde nájdete predajňu Tesco a iné služby.

Všetka občianska vybavenosť a výjazd na diaľnicu smerom na Záhorie a ČR trvá do 5 minút.

BYT JE VOĽNÝ IHNEĎ.

Ak sa Vám byt zapáčil, zavolajte na telefónne číslo 0917 052 310 a pôjdeme sa na byt spolu pozrieť.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha