Vladimír MATRKA – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa 1 izbový byt na najznámejšej ulici v Devínskej Novej Vsi – Istrijská.

Devínska Nová Ves sa nachádza 15 km severozápadne od centra Bratislavy. Rozprestiera sa na okraji Záhorskej nížiny a na úpätí Devínskej Kobyly. Západnú hranicu obce tvorí rieka Morava, ktorá je súčasne aj prírodnou hranicou medzi Slovenskom a Rakúskom. Cez mestskú časť preteká potok Mláka, ktorý sa vlieva do Moravy. Žije tu najväčšia chorvátska menšina na území Slovenska a každoročne sa tu koná Festival chorvátskej kultúry. Žije tu do 16.000 obyvateľov a starší obyvatelia ešte dodnes rozprávajú po chorvátsky.

Náš ponúkaný byt má výmeru podľa LV 36,30m2, prislúcha mu aj pivničná kobka. POzemky pod domom sú tiež v podielovom vlastníctve majiteľa bytu.

Nachádza sa na 4/4 poschodí a je orientovaný na východnú stranu, tzn. že do bytu svietia doobedné slnečné lúče a byt sa neprehrieva ani počas letných mesiacov. Byt je po niekoľkoročnej rekonštrukcii, boli v ňom menené rozvody  vody, okná sú plastové, udržiavané, bez závad so žaluziami. Rok výroby okien 2006. Samozrejmosťou je položená plávajúca podlaha z roku 2014 a dlažba v kuchyni, kúpeľni a WC. Vstupný vchod do domu je tak isto kompletne vynovený.

Dom je komplet zaservisovaný, zateplený, má novú vchodovú bránu.

Mesačné poplatky pre 2 ľudí:

  • Najom                  102,75 EUR/mesacne
  • Eletrina                 18,50 EUR/mesacne
  • Plyn                       11 EUR/ stvrtrocne

Pripojenie k internetu vám dokáže zabezpečiť Telekom, UPC aj SWAN, ktorý má na Istrijskej ulici o pár metrov ďalej svoje vlastné veľké dátové centrum, čiže v DNV dosť silno využívaný telekomunikačný operátor.

NÁZOR MAKLÉRA:

Byt je výhodne situovaný v centre starej dedinskej časti Devínskej Novej Vsi. Je tu výborná občianska vybavenosť, v blízkosti sa nachádza Terno, Tesco, Lidl , školy, škôlky, banky, reštaurácie , ihriská pre deti, železničná stanica,v blízkosti na Boroch je Hornbach , Mercury Market, Decathlon, Metro a výpadovka na diaľnicu D1 smerom na Záhorie a Českú republiku. Sú tu výborné možnosti turistiky a športového a kultúrneho vyžitia, cyklistická trasa, cyklomost do Rakúska, fitnes centrum, bazén , ISTRACENTRUM atď.
Byt je ideálny pre aktívneho človeka, prípadne pár, ktorí hľadajú pekné prírodné prostredie kúsok od svojho bývania – SANDBERG, prípadne neďaleký hrad Devín alebo rieka Morava. Devínska Nová Ves je v skutku zaujímavá a rozrastajúca sa lokalita.

BYT JE KÚPOU VOĽNÝ IHNEĎ.

Ak sa vám tento byt zapáčil, zavolajte mi kedykoľvek a dohodneme si jeho obhliadku.

OBHLIADKY MOŽNÉ, ČI DOOBEDA, POOBEDE ALEBO VEČER, ŽIADEN PROBLÉM, PRISPOSOBÍM SA VAŠIM ČASOVÝM MOŽNOSTIAM!

KĽÚČIKY OD TOHTO BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE!

Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt svojou dispozíciou a veľkosťou osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime a vy už len počkáte na naše vyzvanie k podpisom Kúpnych zmlúv…:-)

Hypotéku, ak bude treba, vám tak isto urobíme. Spolupracujeme s nezávislou profesionálnou hypotekárnou spoločnosťou, ktorá má vo svojom portfóliu všetky banky.

A verte, že navrhneme najlepšiu hypotéku práve pre vás a vaše potreby.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha