Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj zaujímavo pôdorysom riešený nebytový priestor na Cikkerovej ulici v bratislavskej štvrti Dlhé diely v katastrálnom území Karlová Ves.

Naše priestory sa nachádzajú na prízemí bytového domu a majú presnú rozlohu podľa LV 57,02m2. Priestor je zaujímavý svojou rozlohou a oválnym tvarom. Je to jeden priestor, ktorý sa dá využiť v celej jeho ploche alebo rozdeliť priečkami na ďalšie využitie a predelenie miestnosti. Veľkou výhodou je, že jeho oválna časť steny je celá presklená a orientovaná priamo smerom do ulice, čiže žiadna činnosť, žiadny druh podnikania neostane bez povšimnutia okolo idúcich ľudí a prechádzajúcich áut…..proste ste v priamom dianí. Ste vedľa frekventovanej Matejkovej ulice.

Ako som písal, priestor je jedna veľká miestnosť a samostatné WC. V priestore je prípojka vody a predpríprava s vyvedením dovnútra pre klimatizáciu, čiže nový majiteľ si môže nainštalovať klimatizáciu s výkonom aký bude potrebovať pre svoj účel.
Tak isto je predpríprava na vlastný kotol, ktorým si dokážete vykurovať teplú vodu a regulovať kúrenie v priestore a tým pádom aj vlastné náklady na energie.

Čo sa týka mesačných nákladov na priestor, tak tie sú 50,-eur pre správcu budovy a k tomu elektrika podľa vlastnej spotreby.

PRE KOHO JE TENTO PRIESTOR VHODNÝ?

– potraviny

– kaderníctvo, holičstvo

– Kozmetika

– Lekáreň

– školiaca firma

– cukráreň, pekáreň, lahôdkáreň, mäsiareň

– reštauračné služby

– boutique ( šatstvo, obuv, detské, kojenecké, dámske, pánske oblečenie)

– priestory ponúkajú veľkorysý priestor a ich dispozícia by spĺňala a vytvorila
dobré podmienky pre súkromné lekárske ambulancie

– ďalšie možnosti pre výživové centrum, depilácie, masáže, manikúra, pedikúra,
cvičenie pre tehotné ženy, kalanetika

– ajurvéda, joga, terapie, poradenstvo, BIO potraviny, výživové doplnky

– je vhodná tiež ako sídlo pre jazykovú školu

– malá telekomunikačná firma alebo IT firma

– administratívna spoločnosť

– obchodná spoločnosť

– advokátska spoločnosť

– finančná a poradenská spoločnosť

– poisťovacia spoločnosť

– PRE VŠETKY SPOLOČNOSTI A FIRMY, KTORÉ MAJÚ PLÁNY A VÍZIE A V BUDOVE
NÁJDU SVOJE VYUŽITIE

NÁZOR MAKLÉRA:
Udržiavaný a čistý nebytový priestor v tichej lokalite dokáže ponúknuť kvalitu akejkoľvek firme. Otvorený a plastický priestor vhodný pre akúkoľvek úpravu a riešenie pre potreby podnikania. Doteraz tam bolo kaderníctvo.
Všetko v dosahu, či už MHD, obchody, obchodné centrum. Parkovanie možné priamo pred domom.

MôŽEM IBA ODPORÚČAŤ!

Nedá sa všetko popísať o tomto z vnútra veľkorysom priestore s fantastickým potenciálom pre ľudí s víziou, ktorým technické zabezpečenie budovy ponúkne silné zázemie pre ich podnikateľskú činnosť v akejkoľvek oblasti.
Preto všetkých záujemcov pozývam na osobnú obhliadku, kde Vám priestory napovedia viac, otvoria Vám Vašu predstavivosť a načrtnú všetky ďalšie možnosti.

KĽÚČIKY OD PRIESTORU MÁM STÁLE PRI SEBE, tým pádom obhliadka možná kedykoľvek!

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha